Ентузіаст з Німеччини поєднав bitcoin з факсом

Bitcoin і факси? Ці поняття здаються дуже далекими один від одного. Але це не зупинило ентузіаста криптовалюта, австралійського німця Саймона Майлза (Simon Males), від спроби поєднати Bitcoin зі старою технологією факсимільного апарату.

Майлз - веб-розробник, недавно він представив Bitcoin Fax - проект, який працює саме так, як він звучить, а саме - відправляє факси через Інтернет за мікроплатежі в Bitcoin. Ця нова послуга дозволяє споживачам відправляти факси по всьому світу, не турбуючись про реєстрацію або оформленні документів.

Сервіс являє собою pay-as-you-go FoIP (Fax over IP), факс відправляється, як тільки на вказану адресу Bitcoin надходить транзакція. І оскільки не потрібно покладатися на традиційні методи перекладів, він допомагає скоротити накладні витрати і час для компаній.

Так як же працює Bitcoin Fax? Як звичайний факс, з тією лише різницею, що додаткові платежі відсутні. Користувач набирає номер факсу, завантажує документ в форматі PDF і використовує Bitcoin в якості оплати. При цьому всі можливості і переваги Bitcoin Fax поки не розкриваються.

Сервіс планує налагодити партнерські відносини з такими компаніями, як FaxSIPit, пропонуючи вигідне рішення для бізнесу з використанням Bitcoin.

"Час - це теж гроші і служби FoIP пропонують свої послуги через традиційних постачальників послуг"

- пише Мей Koвалке, контриб'ютор TMCnet. Джерело

10. 06. 2015


Матеріал надав: Alex03