Енергопостачальна компанія зі штату Міссісіпі подала позов проти gAW Miners

Енергопостачальна компанія зі штату Міссісіпі подала позов проти компанії GAW Miners через несплату і порушення умов контракту. Згідно з судовими документами, Mississippi Power Company (MPC) вимагає погашення боргу за свої послуги приблизно на 224 000 $, а також спеціальних витрат на 50 000 $, понесених на обслуговуванні потреб GAW.

Позов був поданий 8 квітня в Південному окружному суді штату Міссісіпі, через місяць після того як, GAW припинила роботу. Mississippi Power Company в даний час представлена ​​юридичною фірмою Balch & Бінгем LLP.

В цілому, MPC наполягає на відшкодуванні 346 647 $ плюс пені і будь-які судові витрати, пов'язані з позовом.

Головний аргумент постачальника електроенергії:

GAW не змогли здійснювати платежі за надані послуги на щомісячній основі, а це є порушенням договору.

Припинення роботи, яку свого часу компанія пояснила несприятливими умовами, що виникли на ринку Майнінг, що викликало суперечки і скарги клієнтів через раптове характеру зупинки. MPC стверджує в скарзі, що GAW не змогла виконати свої зобов'язання по оплаті електроенергії, зробивши тільки один платіж між початком і припиненням послуг.

27 січня MPC відключили подачу електрики на прохання GAW. Після відключення MPC безуспішно намагалася витребувати заборгованість. Документи, представлені в скарзі, включають рахунки від 10 лютого з проханням відстрочити платіж в обсязі 223 818 $