Заарештований "хакер" стверджує, що вкрав біткоіни на $ 34 мільйони

Людина, заарештована в Пенсільванії і називає себе комп'ютерним хакером, стверджує, що вкрав 34 мільйони доларів в біткоіни. Згідно зі звинуваченням в скоєнні злочину, висунутому в Східному окрузі федерального суду штату Пенсільванія, чоловік на ім'я Теодор Прайс (Theodore Price) був затриманий за крадіжку двох ноутбуків та золотого намиста.

Історія може здатися цілком звичайною на перший погляд, однак в ході розслідування були виявлені цікаві факти. Прайс розповів поліції, що вкрав значну кількість біткоіни.

Поліція виявила, що Прайс використовував мережу Tor, щоб здійснювати покупки на ринку даркнета AlphaBay, який був недавно закритий поліцією. Потім Прайс зізнався, що на ринку він купив ПО і самостійно його змінив, щоб "імітувати ту ж саму систему кодування, яку використовує блокчейн для створення біткоінових гаманців", йдеться в обвинуваченні.

Згодом він імовірно зламав комп'ютери, щоб перевести кошти на гаманці, які він створив. Прайс стверджує, що він спробував відмити вкрадені біткоіни, перевівши їх на іншу адресу, щоб потім конвертувати в фіатную валюту.

Однак, поки що заява Прайса нічим не підкріплено. Крім цього, зважаючи на відсутність закритих ключів, неможливо точно встановити, чи був у Прайса доступ до гаманців. Додатково до всього Прайс також повідомив поліції, що до арешту планував втекти до Великобританії, використавши підроблений паспорт на ім'я Джеремі Реннера (Jeremy Renner) - актора, найбільш відомого за ролями в фільмах "Месники" і "Повелитель бурі".