Амстердам може стати світовою столицею bitcoin

Провайдер платежів в криптовалюта bitPay об'єднався з голландським стартапом BitStraat з метою втілити в життя проект "Амстердам - ​​місто Bitcoin" і перетворити столицю Нідерландів, відому вільними вдачами, на світовий центр віртуальної валюти. Щоб заохотити торгові точки приймати Bitcoin, компанії розробили серію терміналів, які приймають платежі в кріптоавалюте, і готові встановити перші 100 апаратів безкоштовно в традиційних магазинах міста.

POS-термінали, які були розроблені спеціально для проекту "Амстердам - ​​місто Bitcoin", являють собою невеликі планшети зі спеціальним ПО. Пристрій можна легко розмістити на прилавку магазину. Стартап BitStraat був створений жителями міста і є посередником між продавцями і платіжними системами, які обробляють транзакції в криптовалюта.

"Столиця Голландії готова впроваджувати інновації. Громадяни міста відкриті і розташовані до технологій майбутнього. Тому перехід на децентралізовану валюту стане для них цілком природним явищем. Наша компанія дозволить жителям і гостям міста оплачувати всі свої витрати в Bitcoin , включаючи готелі, транспорт, музеї, ресторани і шопінг ", - прокоментував творець стартапу.

Перші 100 торговців отримають термінали безкоштовно. Після цього, пристрої для проведення платежів будуть продаватися за 120 євро. Щомісячне обслуговування такого POS коштуватиме 10 євро. До ініціативи вже приєдналися 18 підприємців.

Для того щоб стати світовою столицею Bitcoin, Амстердаму доведеться поборотися з іншими голландськими містами, які також активно переходять на розрахунки в криптовалюта - Гаагою і Арнемом. Крім того, у Амстердама є конкурент і в Австралії.

Джерело