Американський Грінпіс приймає bitcoin

Американський підрозділ міжнародної екологічної організації Грінпіс починає приймати пожертвування в Bitcoin в партнерстві з платіжним процесором BitPay. Цей крок не тільки дозволить організації скоротити витрати, але і відкриє доступ до нових джерел коштів.

Представники Грінпіс стверджують, що організація існує тільки на пожертвування громадян і приватних благодійних фондів і не приймає грошей від державних, комерційних структур і політичних партій. У Грінпіс вважають, що використання Bitcoin забезпечить істотну економію отриманих коштів, так як традиційні постачальники платіжних послуг зазвичай не роблять знижок некомерційним організаціям і стягують комісію в 3-4% за транзакцію. BitPay і інші процесингові компанії, такі як Coinbase, навпаки, не стягують плату за посередництво у таких організацій.

Національні офіси Грінпіс відкриті в 43 країнах світу як самостійні одиниці, що працюють над досягненням цілей своїх національних проектів. Управління кожним таким відділенням, на чолі якого стоїть виконавчий директор, здійснює національне правління. Загальна політика і стратегія міжнародних проектів визначається на щорічних зустрічах виконавчих директорів та директорів з кампаній всіх офісів Грінпіс.

Прихильники Bitcoin вже давно відзначили потенційні вигоди цифровий валюти для благодійних організацій, але до останнього часу великі некомерційні організації не поспішали зв'язуватися з криптовалюта, проте ситуація почала змінюватися.Раніше в цьому місяці United Way Worldwide стала найбільшою благодійною організацією, яка приймає цифрову валюту, а в липні приймати Bitcoin почав фонд Джиммі Вейлза Wikimedia Foundation.

Джерело

Матеріал надав: Xarper