Американські банки інтегрують протокол ripple

Компанія Ripple Labs уклала партнерські угоди з двома американськими банками: CBW Bank з Канзасу і Cross River Bank з Нью-Джерсі. Обидва банки вперше в США стануть використовувати систему децентралізованих платежів Ripple. Кілька місяців тому аналогічні домовленості Ripple Labs уклала з німецьким банком Fidor, який став першим представником банківського сектора, інтегрованого протокол Ripple.

Генеральний директор Ripple Кріс Ларсен (Chris Larsen) не згоден з існуючою думкою, що банки вороже ставляться до таких технологій як Ripple і Bitcoin, швидше за ці інститути, за його словами, залишаються дуже консервативними, коли справа доходить до глобальних змін: "Очевидно банки дуже обережні в питанні впровадження будь-яких інновацій. Але в той же час, я думаю, вони бачать, що ці технології можуть вирішити реальні проблеми, які існують сьогодні в системі грошового обміну, як глобальні так і локальні ".

Жиль Гаде (Gilles Gade), виконавчий директор і президент Cross River Bank вважає, що партнерство з Ripple - відмінна можливість випробувати платіжні системи нового покоління, залишаючись в полі законодавства США: "Наші клієнти очікують обслуговування з швидкістю Інтернету, але з упевненістю і безпекою традиційної фінансової системи. Ripple допоможе нам миттєво здійснювати міжнародні перекази, при цьому дотримуючись всі існуючі вимоги та правила ".

Голова і головний директор CBW Bank вважає, що сучасна банківська галузь стримується "застарілими" підходами і технологіями: "Сьогодні банки пропонують еквівалент паперових регістрів 300-річної давності, перетворених в електронну форму - свого роду цифрова шкіра на стародавньою технологією транзакцій ".

За словами Ларсена, банки зацікавлені в використанні Ripple і як валюти, однак ще не готові до реальних дій у цьому напрямку. У будь-якому випадку, можливість здійснювати транзакції в звичних валютах в реальному часі - досить сильне пропозицію, щоб зацікавити деякі банки в інтеграції таких систем як Ripple.

Джерело

Матеріал надав: Xarper