Amazon, Walmart і Western Union коментують BitLicense

Департамент Фінансових послуг штату Нью-Йорк (nYDFS) отримав більше 3700 зауважень щодо BitLicense, пропозиції були доступні для обговорення широкої громадськості і дозволять по новому поглянути на організації та фізичні особи, які проявляли інтерес в пропонованому регулюванні.

Перш за все, важливі були зауваження, які надали провідні компанії США, в тому числі гігант електронної комерції Amazon, найбільша в світі мережа супермакетів Walmart і світовий лідер переказів Western Union. Наприклад, Amazon і Walmart заявили, що "широке визначення віртуальної валюти", запропоноване правилами Bitlicense, могло б застосовуватися в нинішньому вигляді.
Amazon запропонував формулювання, яка застосовується до деяких зі своїх власних продуктів - зокрема, методів цифрової оплати, оплати вартості карт і передплачених карт, номінованих в декретних валютах. Крім того, Walmart виступає за застосування методів подарункових карт.
Для порівняння, Western Union представила багато коментарів, стверджуючи, що більше нагляду слід приділяти Bitcoin ATM, і що документнуждается уточнень, наприклад вказівки на те, що непряма фінансова діяльність буде розглядатися як підтримка віртуальної валюти. Крім того, Western Union акцентував свою увагу на тому, що підприємства, які підпадають під BitLicense, працюватимуть відповідно до всіх існуючих правил по боротьбі з відмиванням грошей (AML) а також на необхідності враховувати ризики, пов'язані з транзакціями віртуальної валюти."Western Union вважає, що додаткові вимоги в NYDFS - AML для операцій віртуальної валюти повинні відображати поточні федеральні вимоги для валютних операцій з Фіатом", йдеться в повідомленні. "Такий підхід дозволить VC ліцензіатам спиратися на існуючі федеральні нормативно-керівні вказівки і знання AML. "Реліз даних пропозицій був основною темою доповіді Бенджаміна M Лоскі на конференції Money2020 в листопаді 2014 в Лас-Вегасі. ІсточнікМатеріал надав: Alex03