Amazon починає відправку 21 Bitcoin Computers

Воно надає нам біткоіни для покупки цифрових товарів і послуг, дає можливість налаштовувати прості сервери мікроплатежів для продажу цих товарів. Крім цього, наш комп'ютер надає набір демонстраційних додатків і бібл іотекі для створення власних програм ".

На своєму сайті компанія Amazon повідомила, що відправки перших партій 21 BC розпочнуться 16 листопада. Незабаром після цього користувачі Reddit стали повідомляти про одержання повідомлень про відправку. Трохи пізніше компанія 21 підтвердила початок поставок в Twitter.

Однак неофіційне опитування, проведене в Twitter показав, що не всі покупці отримали повідомлення про відправку.На момент написання статті тільки 30% з 27 опитуваних підтвердили отримання таких повідомлень.

Дата відвантаження дуже важлива для компанії 21 Inc і її репутації через проблеми, які зазнали до цього стартапи галузі при відвантаженні товарів для Майнінг. Зокрема, такі майнінговие компанії, як ButterflyLabs, KnCMiner, HashFast і litany через затримки в постачаннях постраждали не тільки від поганих відгуків споживачів, але і від судових позовів.

В даний час компанія 21 Inc не відповідає на прохання прояснити терміни поставки.