Amazon не зацікавлений у впровадженні платежів в біткоіни

Коли генеральний директор Overstock Патрік Берн говорив про впровадження його компанією платежів в біткоіни, він також зауважив, що цей крок змусить його головних конкурентів вчинити аналогічно, щоб не випасти з конкурентної орьби за покупця.

Одним з таких ключових конкурентів є компанія Amazon, яка, до слова, не проявляє ніякого інтересу до впровадження у себе платежів в цифрових грошах. Принаймні, поки що.

"Природно, про них (прим. Біткоіни) ходить багато розмов останнім часом. Ми також розглядали перспективи впровадження платежів в криптовалюта. Однак ми не отримали чіткого сигналу від покупців, що це те, що їм потрібно. у зв'язку з цим у Amazon поки немає планів щодо впровадження платежів в біткоіни ", - повідомив гендиректор компанії Том Тейлор.

За словами Тейлора, у клієнтів Amazon є більш термінові потреби, хоча вони і обізнані про переваги криптовалюта.

Звичайно, для тих користувачів, хто давно чекали можливості витратити свої біткоіни в найбільшому онлайн-магазині глобальної мережі, усвідомлювати це не дуже приємно. І справа тут навіть не в тому, що вони не можуть обміняти свої кріптомонети на товари Amazon, а в тому, що даний крок сприяв би легітимізації біткоіни і інших криптовалюта, а також прояву з боку інвесторів більшого до них інтересу.

Природно, що це не означає, що Amazon залишиться в стороні від набирає силу головного фінансового тренда останнього часу, але поки він зайняв вичікувальну позицію.