AMarkets. org - міжнародна брокерська компанія. Відгуки.

Передові рішення для кріптовалютних інвесторів

AMarkets - міжнародна брокерська компанія, що надає послуги на ринку з 2007 року. Входить в top-3 світових брокерів по відсотку успішних трейдерів, останні два роки цей показник в AMarkets тримається вище 40%.

Компанія AMarkets надає передові рішення для кріптовалютних інвесторів:

15 кріптовалютних пар для торгівлі

Нещодавно компанія AMarkets розширила торгову лінійку до 15 кріптовалютних пар. Серед нових інструментів представлений і Bitcoin Cash. На сьогодні в терміналі MetaTrader 4 доступні кріптовалютние пари з євро, доларом і біткоіни: BCHBTC, BCHUSD, BTCEUR, BTCUSD, DSHBTC, DSHUSD, ETCUSD, ETHBTC, ETHUSD, LTCBTC, LTCUSD, XMRUSD, XRPEUR, XRPUSD і ZECUSD. До речі, в AMarkets на сьогодні один з найнижчих торгових лотів - 0, 1 лота. Ті трейдери, хто давно придивлявся до криптовалюта, але не міг її придбати через високу маржу, тепер теж можуть заробити на волатильності "цифрового золота"! Детально ознайомитися з умовами торгівлі пропонуємо на сайті компанії.

У компанії є канал в telegram, куди щодня публікуються інсайда ринку криптовалюта, грамотний аналіз котирувань на доступній мові і прогнози. Все це можна обговорити в живому чаті каналу з іншими трейдерами, хто стежить за динамікою крипти. Підписуйтесь на канал - // t. me / acrypto_ru

Готовий кріптопортфель

Готовий кріптопортфель від фінансових експертів AMarkets - це високоефективне інвестиційне рішення, що підходить як для професіоналів торгівлі, так і для новачків.У портфелі задіяні криптовалюта з високою капіталізацією - bitcoin, litecoin і ethereum, і збалансовані таким чином, щоб забезпечити максимальний прибуток інвесторам.

1 лот портфеля містить 2 контракти Bitcoin, 100 контрактів Litecoin і 20 контрактів Ethereum. Повна специфікація доступна на сайті.

Спеціальний рахунок Bitcoin

В умовах бурхливо зростаючої популярності Bitcoin і інших криптовалюта, в компанії AMarkets доступний окремий тип рахунку - Bitcoin. В першу чергу новий тип рахунку відрізняється від інших валютою депозиту - ви можете поповнювати його біткоіни і знімати без конвертації. Використовуючи кріптосчет, ви можете здійснювати операції з традиційними валютними парами, металами та криптовалюта.

Особливості Bitcoin-рахунки AMarkets:

· Повна анонімність ваших операцій.

· Поповнення торгового рахунку безпосередньо з Bitcoin-гаманця.

· Висновок заробленого прибутку на Bitcoin-гаманець.

· Торгівля та отримання прибутку в валюті рахунку Bitcoin.

· Великий вибір інструментів для торгівлі: криптовалюта, метали, форекс.

· Відсутність мінімального депозиту.

· Максимальне кредитне плече 1: 100.

· Вузькі спреди.

Відкрити Bitcoin-рахунок можна за цим посиланням.

Додаткові відомості про компанії AMarkets:

У 2017 році аудиторська компанія Ernst & Young, одна з найбільших в світі, провела оцінку фінансової надійності компанії AMarkets. Аудиторам було надано доступ до всіх торгових платформ AMarkets для проведення незалежної оцінки розміру зобов'язань компанії перед своїми клієнтами. Крім цього, аудитори отримали підтвердження про залишки коштів компанії від банків, платіжних систем і провайдерів ліквідності з метою аналізу достатності капіталу брокера.В результаті аудиторами було підтверджено, що сума грошових коштів на рахунках компанії перевищує суму всіх зобов'язань перед клієнтами.

Сьогодні компанія AMarkets надає широкий вибір фінансових інструментів і гарантує моментальне виконання угод завдяки технології прямого виводу ордерів на міжбанківський ринок (STP / NDD / ECN) через постачальників BostonPrime (Boston Technologies), INTL FCStone Inc, MetaQuotes, X OPEN HUB LIMITED. Авторитетності таких організацій, безумовно, можна довіряти.