Alternet Systems випускає кредитну карту з Bitcoin

alternet Systems, Inc. оголосила про укладення угоди з Wildcard Consulting про запуск доларової пластикової карти на основі Bitcoin. Забезпечено повну відповідність банківського і Федеральному законодавствам. <Анковскій цифровий продукт-дебетова карта дозволить споживачам отримати доступ до своїх біткойнов та інших цифрових валют. Це буде платформа для обміну цифровими та фіатнимі валютами за допомогою загальноприйнятих банківських механізмів, формат яких забезпечить повсюдне впровадження цифрових валют.

З 2010 року Alternet демонструє високі темпи зростання, забезпечуючи мобільні фінансові послуги та мобільний безпеку. У 2014 році компанія увійшла в нову інвестиційну вертикаль цифрового простору з упевненістю своєї ключової ролі на кріптовалюном ринку. Якщо все зроблено правильно, споживачам буде спрощено процес використання криптовалюта, що сприятливо позначиться на розвитку економіки Bitcoin.
Генріх Домбровський, генеральний директор AlterNet Systems:
"Доступ до цифрової валюті через дебетові або кредитні карти є ключовим кроком у еволюції Bitcoin і його інтеграції з валютами, такими, як долар США. Наш намір про співпрацю з великими постачальниками послуг Bitcoin і фінансовими установами сприятливо відіб'ється на популярності нашої нової карти. Wildcard Consulting буде відповідати за розробку продукції, технічну інтеграцію і успішне комерційне розгортання. Alternet Financial Services будуть зосереджені виключно на маркетингу продажу цих послуг.Ми вважаємо, що для користувачів Bitcoin прийшов час мати можливість обміну цифрових валют на інші активи ".
Тревіс Дюланей, генеральний директор Wildcard Consulting:
" Ми раді бути обраними в якості стратегічного партнера AlterNet. Фінансові послуги та платежі зараз швидко змінюються. Можливості для підвищення регулюючого контролю, захист від шахрайства і використання програм зі штучним інтелектом - нескінченні. Цифрові валюти, як ми бачимо, є ключем до розвитку, ці фінансові інструменти необхідно впроваджувати вже сьогодні "
Джерело
Матеріал надав: Alex03