Allo. ua в партнерстві з ПриватБанком починає приймати біткоіни

Інтернет-магазин Allo. ua став першою компанією, яка запускає інноваційний сервіс від ПриватБанку - оплата товарів в мережі Інтернет за допомогою криптовалюта Bitcoin. При оплаті замовлення на сайті необхідно вибрати оплату з логотипом Bitcoin і виконати транзакцію скануванням QR-коду. Необхідна сума автоматично конвертується за поточним курсом біткоіни, розміщеному на сайті Приватбанку.

CEO групи компаній "Алло" Максим Раскін сказав наступне:

"Ми намагаємося йти в ногу з часом і пропонуємо інноваційні послуги з криптовалюта, перш за все для зручності наших клієнтів. Починаючи з 14 грудня спільно з ПриватБанком ми запускаємо нову послугу - оплата замовлень в інтернеті за допомогою біткоіни. Інноваційний розвиток фінансових сервісів є частиною стратегії нашої компанії, і ми прагнемо відповідати кращим тенденціям у світовій фінансовій системі ".

Заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь каже:

"Алло" разом з нами стали піонерами українського ринку біткоіни, і буквально найближчим часом послуга Bitcoin-еквайрингу буде доступна для всього українського і європейського бізнесу, З 20 грудня послуга автоматично активується для всіх клієнтів ПриватБанку. Інтернет-магазинам для прийому біткоіни не потрібно створювати додаткових рішень або відкривати гаманець біткоіни. Оплата зараховується на розрахунковий рахунок продавця в національній валюті (гривнях), таким чином оплата в біткоіни для клієнтів не буде відрізнятися від інших платежів ".

Як зазначили в банку, біткоіни-еквайринг - це перша послуга в ряді планованих продуктів банку на основі криптовалюта і технології блокчейна. Раніше Національний банк України підтримав зусилля банків, спрямовані на інтеграцію сучасних інструментів розрахунків в фінансову систему країни.

Як повідомлялося раніше, на початку грудня ПриватБанк завершив тестування сервісу і зараз шукає торговців-партнерів, які готові інтегрувати прийом біткоіни на свою сторінку замовлення. На даний момент провести які-небудь операції з біткоіни в системі Приват24 (купити, продати, перевести) не можна, так що виставлені котирування мають суто інформаційну, а не практичну спрямованість.

Нагадаємо, в п'ятницю ввечері ПриватБанк почав показувати в системі Приват24 крос-курс криптовалюта біткоіни до долара (BTC-USD). Тоді ж ПриватБанк був готовий купувати Bitcoin за $ 430, 07, а продавати - по $ 431, 62, різниця бід / аск становила 0, 36%. У суботу ПриватБанк підняв котирування: BTC купувався по $ 423, 82, а продавався по $ 424, 25. На даний момент курс тримається на рівні $ 439, 290 / $ 439, 950, трохи відрізняючись від середнього курсу на кріптовалютних біржах.

"На даний момент послуга запущена в тестовому режимі, офіційна інформація з'явиться трохи пізніше", - зазначили в службі підтримки.