Align Commerce отримав $ 12. 5 мільйонів на розробку платіжної системи

В квітні цього року міжнародна компанія Align Commerce запустила публічну бета-версію своєї платіжної платформи. Вона обіцяє стати прозорим застосуванням блокчейна для здійснення швидких і недорогих глобальних платежів.

Передача коштів через блокчейн, замість використання декількох проміжних банків, значно знижує час і вартість міжнародних грошових переказів.

Тепер Align Commerce оголосила, що компанія отримала фінансування в розмірі $ 12. 5 млн. Основним інвестором виступили Kleiner Perkins Caufield & Byers (KPCB), як повідомляє The Wall Street Journal. Це перша інвестиція відомого венчурного фонду в засновану на блокчейне Фінтех-компанію.

В Align Commerce підрахували, що малі підприємства в даний час платять $ 50 млрд на рік на комісійних і біржових зборах.

Платформа Align Commerce спрямована в основному на здійснення платежів бізнес-бізнес (B2B). Користувачам на обох кінцях не потрібно знати, що існують такі речі, як Bitcoin або blockchain. Єдине, що вони повинні знати - що платформа обробляє платежі швидше і дешевше, зі сплатою єдиної комісії за переклад і за конвертацію валюти, вона дорівнює 1, 9%.

Якщо компанія знаходиться в Сполучених Штатах, і купує товар за євро у продавця, розташованого в Єврозоні, покупець платить в доларах США. Той факт, що Align Commerce може зменшити операційні витрати на цілих 50 відсотків, і ще й залишитися в прибутку, є показником радикальної зміни, яке блокчейн може принести в світ фінансової індустрії.

Прозорість є ще однією важливою перевагою платформи Align Commerce, яка дозволяє в режимі реального часу відслідковувати всі операції.

"Ринок транскордонних платежів має обсяг 24 трильйонів доларів США, і він зростає з шаленою швидкістю. Як очікується, буде обсяг $ 54 трлн до 2022 року, незважаючи на використання вкрай неефективною і дорогої системи, в якій підприємства витрачають більше 50 млрд доларів в рік на комісійні, чекають до семи днів для завершення угоди, і не бачать самого процесу "- сказав колишній виконавчий директор Western Union, Марван Форзлі, тепер засновник і генеральний директор Align Commerce.

"Блокчейн пропонує готовий варіант. Align Commerce є першою компанією в галузі, готової допомогти малим і середнім підприємствам швидко відправляти і отримувати платежі в місцевій валюті, уникаючи високих комісійних і різних прихованих платежів."

TechCrunch відзначає, що Align Commerce - не єдина компанія, яка шукає можливості для себе в світі транскордонних платежів, заснованих на технології блокчейна і біткоіни.