Alibaba запустить міжнародну версію Taobao

Китайська інтернет-компанія Alibaba планує запустити міжнародну версію своєї онлайн-майданчики для купівлі-продажу товарів Taobao, яка безпосередньо конкурує з eBay. Про це повідомляє агентство Reuters.

За словами гендиректора Alibaba Джека Ма, нова версія Taobao буде доступна на декількох світових мовах, включаючи англійську, і користуватися нею зможуть покупці по всьому світу. Терміни запуску міжнародної версії Taobao поки не відомі.

На сьогоднішній день у Alibaba вже є міжнародна комерційна платформа Aliexpress, яка спеціалізується на роздрібному продажу. Однак на Taobao, як і на eBay, користувачі можуть продавати товари один одному. Taobao - один з ключових ресурсів компанії Alibaba. Запущений у 2003 році в Китаї, сервіс зміг практично витіснити з місцевого ринку eBay.

Первинне публічне розміщення Alibaba стало найгучнішою подією інтернет-ринку цього року. Компанія розмістила акції за ціною 68 доларів і залучила рекордні для американського фондового ринку 21, 8 мільярда доларів. На закритті торгів у четвер акції Alibaba коштували 109, 82 долара, а ринкова капіталізація оцінювалася в 266, 56 мільярда доларів, поступаючись серед інтернет-компаній лише Google.

Джерело