AirBitz розігрує BTC в Майамі на Bitcoin конференції Scavenger Hunt

Мобільний гаманець airBitz являє собою пристрій, поєднане з визначенням місця розташування клієнта. щоб зробити його більш доступним для користувачів Bitcoin, компанія запускає свій продукт на Північноамериканської Bitcoin конференції в Майамі, штат Флорида.


Airbitz організував конкурс "Приховані біти" (Hidden Bits), сенс якого буде в пошуку Bitcoin карт, захованих навколо Майамі-Біч під час конференції. Підказки з натяками на розташування карт вийдуть в Твіттері міститимуть QR коди, що дають шукачам скарбів доступ до різних кількостей криптовалюта.
Пол Пьюі, генеральний директор Airbitz, сказав, що мета конкурсу "Приховані біти" в тому, щоб люди зацікавилися мобільним гаманцем компанії - і Bitcoin як засіб заощадження і переказу грошей. "Там очевидний, рекламний аспект для Airbitz, але є також рекламний аспект для Bitcoin. "


Пьюі сказав, що місця для захованих Bitcoin карт не будуть визначені, поки він і команда Airbitz НЕ прибудуть в Майамі на конференцію, яка проходить з 16 по 18 січня в Филлмор-театрі, Майамі-Біч .
Ті, хто шукає карти, потрібно буде стежити за Airbitz в Twitter. Співробітники компанії також будуть говорити про "прихованих бітах" на конференції і пов'язаних з ними події, таких як вечірка в Clevelander Hotel.
Люди, які знайдуть карти, що містять Bitcoin, будуть також мати можливість подвоїти свої гроші. "Головне, це те що при скануванні карти з гаманця AirBitz, він вітатиме користувача і питати, якщо вони хочуть подвоїти виграш вони повинні повідомити про це своїм знайомим ".Airbitz планує поширити близько 30 карт зі значеннями в діапазоні від 40 $ до 100 $. Пьюі підкреслив, що дана акція буде, ймовірно, тільки в районах, де кріптовалютние ентузіасти будуть знаходиться на час конференції. "Ми хочемо зробити це там, де є концентрація ентузіастів Bitcoin". Airbitz недавно був прийнятий в Кремнієвій долині з їх продуктом Plug and Play, який підтримують в Bitcoin компаніях, таких як 37 Coins, Purse. io і Bitwage. Гаманець Airbitz доступний в Apple App Store і Android в Google Play Store. ІсточнікМатеріал надав: Alex03