AirBitz запускає раунд краудфінансірованія відповідно до JOBS Act

Компанія AirBitz, оператор кріптовалютних гаманців з Сан-Дієго, відкриває раунд фінансування у вигляді крипто-акцій, використовуючи сервіси WeFunder і BitPay. Такий крок став можливим завдяки спрощеними правилами інвестування, прописаним в недавно прийнятому JOBS Act.

Новим віянням для всіх наважуються інвестувати в малознайомі ICO стало те, що тепер інвестиції не обов'язково повинні відповідати біржовим законодавством. Традиційно Сполучені Штати строго контролювали всі компанії, що інвестують в публічне розподіл акцій. Ситуація змінилася на початку цього року, коли вступив в силу схвалений Конгресом США закон під назвою JOBS Act. У законі міститься розділ, присвячений кампаніям, що збирає кошти від населення в обмін на акції. Раніше будь-який потенційний інвестор в Сполучених Штатах повинен був або володіти активами на суму в один мільйон доларів, не включаючи його основного місця проживання, або протягом двох останніх років мати щорічний дохід розміром в 200 000 доларів.

Американським компаніям доводилося миритися з таким незручністю довгі роки, тоді як компанії в інших країнах, наприклад, в Сполученому Королівстві, не мали таких обмежень.

Щоб не відставати від постійно розвивається реальності інтернету і нових можливостей, які він надає, це обмеження в Сполучених Штатах було знято. Теоретично, тепер будь-яка людина, у якого є гроші, може інвестувати в компанію, яка здійснює публічне розподіл акцій.Компаніям все ще необхідно дотримуватися правил юридичної відповідності, однак, у порівнянні з попереднім роком, в цьому році краудінвестірованіе стало набагато більше здійсненним.

"Як тільки вступить в силу краудфінансірованіе акцій неакредитованими інвесторами відповідно до Статті III [акту JOBS], це матиме неабиякий вплив на стартапи та інвесторів, надавши можливість звичайним громадянам інвестувати в стартапи", - говорить керівник сайту Crowdfunder. com Ченс Барнетт (Chance Barnett).

У своїй кампанії AirBitz розраховує залучити кошти на суму від 100 000 до 1 000 000 доларів. AirBitz є одним з найбільш успішних операторів кріптовалютних гаманців в США. На їхньому рахунку - сотні тисяч інсталяцій мобільних гаманців і чиста історія щодо хакерських зломів.

AirBitz надає своїм користувачам повний контроль над закритими ключами, які не зберігаючи їх на власних серверах. Це обмежує вигоду, яку міг би отримати хакер, зламавши AirBitz. Багато інші біржі і сервіси гаманців зберігають закриті кріптовалютние ключі і інформацію користувачів на своїх серверах. Це робить їх бажаною здобиччю для хакерів. Віддаючи все в руки своїх клієнтів, AirBitz позбавляє хакерів стимулу для атак.

Крім надання сервісу криптовалюта гаманців через мобільний додаток, AirBitz також надає розробникам блокчейна доступ до своєї платформі Edge Security SDK. За допомогою кількох рядків коду розробники можуть використовувати платформу Edge SDK для додавання керованих блокчейном транзакцій в свої мобільні додатки або безпечні дані користувачів.

AirBitz - перша кріптовалютная компанія, яка вирішила скористатися можливостями, наданими актом JOBS.Вони також є першою компанією на платформі WeFunder, які скористалися перевагою інтеграції з BitPay.

Однак, швидше за все, вони далеко не останні. Безсумнівно, перевагою легального краудінвестірованія в криптовалюта захочуть скористатися багато компаній.