Airbitz вводить API для інтеграції біткоіни в будь-який додаток

Стартап Airbitz, один з популярних постачальників веб та мобільного гаманця біткоіни, випустив свій плагін API. При цьому компанія буде бачити все плагіни, що розробляються для їх платформи. Перший плагін Airbitz називається Bitrefill і пропонує поповнення рахунку мобільного телефону в криптовалюта. Це позитивна новина для екосистеми біткоіни, так як створить багато нових варіантів використання програмного забезпечення з оплатою в біткоіни.

Один з кращих способів підвищити прийняття біткоіни - масова інтеграція послуг, що дозволяє користувачам самостійно впровадити програми для гаманця. Airbitz завжди був провідною компанією в цій галузі, але тепер вони підняли свої рішення на наступний рівень. Завдяки створенню сервісу Bitcoin Wallet Plugin API провайдери можуть створювати власні плагіни для мобільних додатків.

Потрібно сказати, що ця можливість обговорювалася протягом досить тривалого часу. У 2015 році Airbitz випустила плагін API, щоб запропонувати його Glidera Bitcoin з метою купувати і продавати послуги за криптовалюта. Крім того, додаток Fold використовує один і той же API для своїх знижкових і подарункових карт мереж Target і Starbucks.

Як то кажуть, це перший "офіційний" партнер, який за допомогою API Airbitz підключить модуль Bitrefill. Цей мобільний сервіс вже давно пропонує свої послуги в обмін на оплату в біткоіни. Маючи на увазі, що ця послуга доступна в більш ніж 140 країнах, функціональні можливості цього плагіна стануть доступні всім користувачам Airbitz.

Що робить Airbitz Plugin API таким привабливим? В першу чергу, він може бути використаний для доступу до гаманця, з його допомогою можливо відправляти і отримувати грошові кошти. Крім того, він також може перевіряти справжність з використанням BITid і зберігати зашифровані конфіденційні дані через Airbitz Edge Security Platform. Всі плагіни будуть перевірятися командою Airbitz, і додатки будуть випускатися на щомісячній основі.

Тепер будь-який додаток або сервіс в кріптовалютной сфері матиме можливість використовувати плагін API Airbitz. Це буде стимулювати мобільне використання кріптовалютних додатків і піднімати їх на нові висоти. Веб-і інші послуги як і раніше можуть використовувати Airbitz SDK, що пропонує аналогічні функціональні можливості. Повільно, але вірно криптовалюта екосистема продовжує розвиватися.