Agora Commodities робить акцент на цифрові валюти

Дилер дорогоцінних металів, компанія agora Commodities оголосила, що проводить ребрендинг, щоб підкреслити зростаючий інтерес до цифрової валюті. Компанія планує змінити назву на Crypto Bullion Group, процес буде включати в себе запуск онлайн-платформи для торгівлі дорогоцінними металами з використанням криптовалюта. Crypto Bullion буде продовжувати працювати з дорогоцінними металами, з огляду на клієнтів, які хочуть платити в Bitcoin.
Цей крок продовжує давню тенденцію прагнення Агори до іспоьзованія цифровий валюти, яка в останні тижні надихнула компанію налагодити партнерські відносини з іншими дилерами дорогоцінних металів, і таких стартапів, як DigitalTangible. За словами генерального директора Джозефа Кастільо, ребрендинг свідчить, що зростаючий ринок спрямований на Bitcoin. Цей процес, за його словами, виникла через численних звернень клієнтів і юристів. Крім ребрендингу, щоб продемонструвати, як він назвав "філософське обґрунтування Bitcoin", Кастільо заявив, що Crypto Bullion активно просувається до використання технологію не тільки в якості валюти, але і в якості механізму для просування смарт-контрактів і угод. Він додав: "Ми прагнемо до ідеї реалізації Bitcoin, що виходить за рамки просто джерела доходу."


За даними компанії, платформа має ще низький рівень розвитку в цьому сегменті, але в той же час не стоїть на місці. Crypto Bullion сподівається запустити процес до кінця цього року. Кастільо заявив, що ребрендинг дозволить компанії забезпечити доступ до ресурсу для колекціонерів та інвесторів, які хочуть використовувати Bitcoin, і в свою чергу, дозволить розширити застосування цифрових валют в цілому.Відзначаючи, що багато інших компаній використовують Bitcoin тільки як "ще одне джерело доходу", Кастільо заявив, що підвищена увага до цифрової валюті дозволить Агорі безпосередньо підтримувати Bitcoin-екосистему в цілому.
"Ребрендинг - це просто підтвердження нашої прихильності Bitcoin. Ця нова технологія принесла нам хороший дохід, і ми хочемо зосередити на ній нашу увагу. Не те, що б ми збиралися припинити прийом доларів США" - додав він, кажучи про те що очікується перехід на цифрові валюти їх конкурента Amagi в 2017 році.


Примітно, що Crypto Bullion бачить в сучасних додатках Bitcoin майбутнє у вигляді смарт-контрактів. Хоча цей процес все ще перебуває в стадії концептуальної розробки, Кастільо поділився розумінням того, як процеси розвитку крипто 2. 0 можуть бути інтегровані в бізнес дорогоцінних металів. Кастільо заявив, що він і його команда думають, як Bitcoin blockchain може бути використаний для побудови більшої довіри серед інвесторів і створення децентралізованих договірних механізмів, які знижують витрати і зміцнюють угоди за рахунок використання Bitcoin.
Він також анонсував угоду з командою розробників проекту "colored coins" відзначивши, що недавня зустріч з цією командою була багатообіцяючою. В кінцевому рахунку, мета компанії полягає в створенні нових інструментів, щоб зробити свій бізнес більш ефективним.
Джерело
Матеріал надав: Alex03