Знов за рибу гроші або крадіжка dogecoin

Учасники online-гаманця Dogevault виявили зникнення криптовалюта зі своїх рахунків незадовго до того, як сайт вийшов в offline.

Популярний online-гаманець Dogevault, в якому власники Dogecoin зберігають свою криптовалюта, вийшов в offline. Користувачі, які намагаються зайти на сайт, стикаються з повідомленням: "Приносимо свої вибачення за вимушене припинення роботи, прес-реліз буде випущений протягом найближчих 24 годин. Будь ласка, не перекладайте кошти на адреси Dogevault, поки проводиться розслідування".

За даними видання The Cryptocurrency Times, незадовго до того, як сайт вийшов в offline, кілька користувачів Dogevault стали жертвами розкрадання криптовалюта зі своїх рахунків. Один з них повідомив про те, що з його online-гаманця зникло 950 тис. Монет Dogecoin. Деяка їх частина несподівано з'явилася в іншому гаманці, в якому зберігається 111 млн монет. Крім того, виявлено ще один гаманець, у якому 2, 6 млн Dogecoin, пов'язаних з Dogevault. Проте, поки неясно, чи причетний він до викрадення.

Факт зникнення криптовалюта і поява її в іншому місці, ймовірно, свідчить про масштабне зломі Dogevault, який є одним з найбільших за всю його історію. Поки невідомо, яка кількість криптовалюта вдалося викрасти зловмисникам.

Джерело 1

Джерело 2