Після ФОРКОМ: хто і як підтримує bitcoin Cash

"Тимчасово" зупинений висновок і введення біткоіни ItBit Bitbank. cc Bitbank. cc був однією з перших японських бірж, які оголосили про свою підтримку Bitcoin Cash. Біржа розраховує почати торгувати BCC 3 серпня. Депозити в біткоіни і виведення коштів припинені з 15: 00 (за місцевим часом) 31 липня і, як очікується, відновляться 2 серпня.

Bittrade

Bittrade планує дозволити висновок і торгівлю. Офіційне оголошення про це біржа зробить 3 серпня. Тим часом, депозити в біткоіни і виведення коштів припинені з 15: 00 (за місцевим часом) 31 липня і, як очікується, відновляться 2 серпня.

Bitflyer

Bitflyer 31 липня оперативно запустила Bitcoin Cash для розвитку свого бізнесу. Клієнти, які нараховують 1 або більше біткойнов з 21: 20 31 липня по 1 серпня 21: 19 за місцевим часом, взяли участь у розіграші, 100 учасників якого отримають 1000 ієн готівкою. Біржа також заявила, що "скоро" буде торгувати BCC.

Bitpoint

Bitpoint планує почати торгівлю BCC "десь у середині серпня". Депозити в біткоіни і виведення коштів зараз припинені і повинні відновитися 2 серпня в 16: 00 за місцевим часом. Тоді також будуть доступні депозити і зняття BCC.

Btcbox

намір почати торгівлю BCC 1 серпня в 22: 00 за місцевим часом, Btcbox змінила плани, пославшись на "невизначений час, необхідне для видобутку першого блоку BCC". Депозити в біткоіни і виведення коштів були припинені з 16: 00 31 липня по 20: 00 годин за японським часом 1 серпня.

Zaif

Zaif призупинила депозити біткоіни і виведення коштів 1 серпня, але поки не оголошує про відновлення цих послуг.Компанія заявила, що "ви можете купувати і продавати альткойн після хардфорка", додавши, що після підтвердження ситуації буде випущена більш докладна інформація, в тому числі про торгівлю BCC.

Bitcoin Cash і оператори гаманців

Пряме використання гаманців для Bitcoin Cash, крім офіційного клієнта Bitcoin ABC, може бути небезпечним. Оскільки закриті ключі і паролі для доступу до BCC аналогічні ключам для BTC, з ними потрібно бути особливо уважним. Рекомендується спочатку перерахувати біткоіни в інший гаманець і лише потім імпортувати ключі в гаманець для Bitcoin Cash.

Нижче перераховані основні гаманці для біткоіни і ставлення їх операторів і розробників до Bitcoin Cash.

Bitcoin Core

Попередження: установка гаманця Bitcoin Cash на одну систему з Core небезпечно. Гаманець Bitcoin Cash може перезаписати і пошкодити дані Core, тобто ви можете втратити свої біткоіни. Перед установкою Bitcoin Cash рекомендується створити резервну копію даних, особливо файлу wallet. dat.

Команда розробки Bitcoin Core не підтримує і не буде підтримувати Bitcoin Cash.

Electrum

Хоч остання версія Electrum (2. 9) і здатна розрізняти блокчейни, офіційно вона не підтримує і не збирається підтримувати Bitcoin Cash. Її розробники вважають клон ЕЛЕКТРУМ - Electron Cash - порушенням своєї торгової марки і попереджають користувачів що не мають відношення до цього гаманцю.

Exodus

Гаманець Exodus не підтримує Bitcoin Cash і не включає його в торгівлю на вбудованої біржі.

Trezor

Апаратний гаманець Trezor підтримує Bitcoin Cash. Його веб-інтерфейс запропонує інструмент для безпечного поділу монет.

Ledger

Апаратний гаманець Ledger також підтримає Bitcoin Cash і запропонує інструмент для поділу.

Jaxx

BCH в безпеці в гаманцях Jaxx, так як закритими ключами володіють користувачі.Однак, з їх висновком / введенням доведеться почекати до завершення інтеграції.

Blockchain. info

Blockchain не планує повністю підтримувати Bitcoin Cash, однак, у міру його розвитку, кошти можна буде вивести. Для цього знадобиться закритий ключ і кодова фраза для відновлення.

Keepkey

KeepKey вважає все Форк біткоіни унікальними валютами і дозволить перемикатися між ними.

Copay

Copay підтримує BCC лише частково, в подальшому з'являться інструменти виведення коштів.

BTC. com

Після ФОРКОМ користувачі отримають BCC і зможуть їх вивести.