Після рішення по eTF почався бум альткойнов

у той час, як більшість трейдерів сфокусувалися на ринку біткоіни після рішення SEC про відмову в реєстрації Bitcon ETF, альткойнам приділяли менше уваги, і даремно - на цьому ринку також відбулися значні зміни. Багато альткойни виросли в ціні. Наприклад, триває ралі Dash, як і інших основних криптовалюта.

Вже стало очевидно, що негативне рішення SEC означає затягування виходу біткоіни на фондові ринки на невизначений термін. По суті, існування будь-яких кріптовалютних ETF залишатиметься мрією, поки не відбудуться радикальні зміни в сфері регулювання та біткоіни нічого очікувати визнаний досить стабільним для роботи на американських біржах. Однак, криптовалюта продовжують успішно розвиватися, незалежно від схвалення традиційного фінансового світу.

Альтернативні криптовалюта, як і біткоіни, незалежно від рішення SEC в останні дні різко пішли вгору, "озеленити" таблиці ринків. Причому не можна сказати, що зростання альткойнов забезпечений виведенням грошей з біткоіни, так як і він продовжує відновлення після публікації рішення SEC. Це означає, що на кріптовалютние ринки йдуть кошти з зовнішніх джерел, тобто загальна капіталізація галузі зростає ще швидше.

За словами деяких трейдерів, зараз - саме час інвестувати в альтернативні криптовалюта, хоч і вельми сумнівно, що будь-яка з них найближчим часом зросте до рівня біткоіни. З огляду на, що біткоіни як і раніше залишається дуже вузькоспеціалізованим активом, це не обіцяє нічого хорошого для більшості альткойнов.

Проте, деякі альтернативні криптовалюта можуть зачепитися за біткоіни і рости разом з ним. Наприклад, Dash, яка значно зросла за останні кілька тижнів. На поточний момент ціна Dash коливається в районі 77 доларів і очевидно, що попит на більш анонімні криптовалюта в найближчі час навряд чи зменшиться. Зростання Dash підтримується і тим, що величезна кількість монет зараз знаходяться в заставі на мастернодах (masternodes), які утворюють другий керуючий шар мережі. Необхідно мати 1000 Dash, щоб запустити такий вузол. Власники супервузлів отримують винагороду за надання послуг в мережі, тому у людей немає причин продавати всі свої Dash одномоментно.

За останні 24 години вартість Dash виросла на 6%, а в попередню добу - на 26. 5%. Очевидно, що рішення про відмову в реєстрації Bitcon ETF творить справжні чудеса для цього альткойна.

Інші великі альткойни також проявили себе активним ростом завдяки SEC. Monero і Ефіріум значно зросли за останні кілька днів. Приріст Ефіріума за останню добу становив 21. 56%, а Monero поступово стала здавати позиції, знизивши свою вартість на 1, 33% за останні 24 години. ZCash також підросла майже на 20%, і несподівано вирвався вперед напівзабутий DCR, показавши більш 50% зростання.

Складно сказати, як довго збережуться поточні тенденції на ринку альткойнов. Торгівля біткоіни у вихідні завжди трохи нижче, ніж в будні, тому у альтернативних криптовалюта був шанс вистрілити на тлі спокійного ринку біткоіни. Головне питання зараз - чи збережеться тенденція зростання цін на альткойни протягом усього тижня, або незабаром зійде нанівець і трейдери знову перейдуть в біткоіни.