Після заборони iCO в Китаї скасовуються блокчейн-заходи

Заборона ICO в Китаї торкнулася не тільки їх організаторів і інвесторів. Він завдасть серйозної шкоди всій кріптовалютной галузі країни і загальмує розвиток безлічі Фінтех-проектів. Одними з перших потрапили під удар організатори заходів, присвячених блокчейну і криптовалюта. Причому, почалося це тиск раніше, так як перше попередження про заборону ICO з'явилося ще в кінці серпня.

За непрямим розпорядженням НБК, Децентралізована автономна коаліція Азії (DACA) змушена була скасувати заплановане на 2 вересня присвячене ICO захід на території Внутрішньої Монголії - автономному районі на півночі Китаю.

Офіційною причиною скасування блокчейн-заходу DACA названі проблеми, пов'язані з громадською безпекою: велика кількість проданих квитків не відповідало розміру майданчика, місця на якій були обмежені. За словами організаторів, за поширення іншої інформації представники НБК можуть пред'явити судовий позов.

Раніше, 22 серпня, за схожими обставинами в Шанхаї не відбувся Finwise 2017 Global Blockchain Summit. Тоді це порахували збігом обставин і не стали поширювати інформацію.

Сьогодні з'явилася інформація про скасування або перенесення двох великих заходів, які повинні були пройти в Пекіні у вересні: це BTC & Blockchain International Summit, організований компанією BitKan, який повинен був відбутися 10 вересня, а також наступний 2017 Global Blockchain Summit, що проводиться біржею Huobi і призначений на 23 вересня.

Сьогодні представники кріптовалютного спільноти в Китаї задаються питанням, як далеко може зайти обмежувальна політика НБК щодо ICO. Зокрема, китайські компанії розглядають альтернативні варіанти проведення ICO, один з яких - заборона продажу своїх токенов громадянам Китаю, хоча ті часто складають невеликий відсоток інвесторів.