Курс Ефіру. Чому зростає курс ethereum? Чи варто купувати?

Останні кілька місяців просто якась кріптовалютная лихоманка: дуже багато криптовалюта значно зросли в ціні і одна з таких криптовалюта - це Ethereum, яка за останні кілька місяців зросла з $ 15 до більш ніж $ 300 (на момент написання статті). І звичайно ж до цієї валюти з'явився величезний інтерес і багато хто задається питаннями, чому росте ціна ефіріума і чи варто його зараз купувати. Давайте спробуємо розібратися.

Чому зростає курс ETH?

Я вже не раз писав до цього, що ціна криптовалюта багато в чому залежить від інтересу до неї з боку покупців. Чим вище попит - тим більше ціна. На даний момент Ethereum досить сильно раПскручівают - спираючись на його великі можливості (такі як створення токенов, написання децентралізованих додатків і т. Д.). В общем-то звичайна людина навряд чи щось в цьому розуміє, але вже точно знає - що Ефіріум це щось класне, з цього і купує.

Так само один з головних засновників Ефіріума - Віталій Бутерін всіляко просуває своє дітище на різних конференціях і якщо ви не знаєте, то він навіть недавно зустрічався з президентом Росії і обговорював можливості криптовалюта. І звичайно ж це грає не малу роль в зростанні ціни - кожна велика конференція підстьобує інтерес до Ефіріуму і його ціна починає зростати. До речі, всі заплановані великі події пов'язані з Ефіріумом ви можете подивитися на сайті - TimesOfEthereum.

До скількох буде рости ціна на Ethereum?

Це звичайно ж передбачити неможливо - прогнози найрізноманітніші, деякі кричать, що ETH це другий біткоіни і скоро його ціна виросте вище $ 1000, хтось же навпаки говорить, що це все міхур і скоро ціна дуже сильно обвалиться. Найбільш же правдоподібний прогноз на мій погляд - що ціна на Ethereum плавно підніметься до ~ $ 500 за кілька місяців. Що буде далі загадувати дуже складно ...

А чи не міхур чи це?

Як я вже писав вище - багато хто вважає, що Ethereum - це міхур, який навмисно роздувається його розробниками, щоб ті могли продати величезну кількість своїх монет за дорогою ціною - після чого курс обвалиться.

Аргументи на користь такої теорії:

1) У Ethereum не вповільнюється випуск. Іншими словами - скільки Ефіріума в день видобувалося рік тому, стільки ж і сьогодні. Тобто кожен день випускається досить велика кількість нових і нових монет - що не дуже-то добре для курсу і за логікою, має з часом привести до зниження ціни.

2) Щоб розробляти програми на Ethereum він повинен коштувати дешево, т. К. По суті він використовується як "паливо" для цих самих додатків і якщо він буде дуже дорогою, то такими додатками користуватися буде просто невигідно.

Так само є й інші менш адекватні теорії, які я описувати не буду. На скільки це все вірно? В принципі - досить правдиво, але особисто моя думка, що побоюватися сильно не варто, до того ж в досить незабаром обіцяють перевести Ethereum на POS Майнінг, тоді випуск його монет повинен сповільнитися, що знову ж таки може спровокувати зростання ціни.

Чи варто купувати Ефір зараз?

На це питання, на жаль точну відповідь не зможе дати ніхто. Всі аргументи за і проти я виклав вище - а вже вирішувати вам.Особисто я купив собі пару ETH і відклав їх в "довгий ящик", буду чекати і сподіватися, що ціна буде тільки рости:).

Якщо ж ви ще не придбали такий цікавий актив, то можете купити собі трохи Ефіріума на біржі EXMO.

Свою думку з приводу Ethereum не соромтеся залишити в коментарях.