Aeternity розробляє нову платформу смарт-контрактів

Ажіотаж навколо розумних контрактів - одна з головних рушійних сил багатомільйонної індустрії ICO в 2017 році. Однак деякі компанії вже думають про майбутні можливості для розвитку в цій галузі.

Блокчейн не задовольняє сьогоднішнім амбіціям

У той час як стартапи, що обіцяють створення продуктів і послуг, які змінять світ за допомогою блокчейна, продовжують множитися, питання втілення їхніх ідей в реальність розглядається багатьма як другорядна проблема.

"Сьогодні існує так багато блокчейнов і так званих розумних контрактів або додатків, які отримують великі інвестиції. Однак поточна технологія блокчейна не задовольняє їх запитам", - зазначає Яніслав Малахов (Yanislav Malakhov), генеральний директор Aeternity .

"Це як намагатися створити Youtube в 2000 році. Просто ще занадто рано".

Проект Малахова, збір коштів для якого був запущений 29 травня, націлений на розвиток технології, що базується на блокчейне наступного покоління. Використовуючи те, що він називає "державними каналами", Aeternity збирається запропонувати набагато більш ефективний блокчейн для роботи смарт-контрактів.

Lighting Network для смарт-контрактів?

Aeternity порівнює пропоновану їй концепцію з тим, чим Lightning Network є для біткоіни. Ідея полягає в тому, що розумні контракти все до єдиного виконуються за межами блокчейна, а головна мережу при цьому використовується тільки для збереження результатів.

"Записи робляться тільки в тому випадку, якщо всі учасники договору згодні один з одним і закривають його", - йдеться в прес-релізі компанії."... Це може прискорити роботу всієї системи без збитку для її ефективності".

Aeternity намагається вирішити проблему, яка поки що не існує. Однак, з огляду на темпи розвитку громади, цілком можливо, що їхня концепція цілком має право на життя і навіть стане завбачливим рішенням проблеми, яка може виникнути в майбутньому через масове поширення технології.

Схоже, що інвестори вважають так само - проект зібрав 5. 2 мільйони доларів на першому етапі своєї інвестиційної кампанії в квітні. 2 500 учасників обміняли свої біткоіни і ефіри на 135 мільйонів токенов AE.

В понеділок розпочався другий етап збору коштів, який триватиме три тижні і має обмеження в 21 мільйон швейцарських франків (21. 6 мільйона доларів). У співпраці з Bitcoin Suisse, монети AE будуть продаватися за шкалою змінного тарифу з привілеями для перших вкладників.

"У нас було багато роботи між двома етапами збору коштів - ми залучали нових партнерів, розробників і розширювали команду Aeternity", - зазначає Малахов.