"Аерофлот" планує прийняття криптовалюта

Найбільша російська авіакомпанія "Аерофлот" розглядає можливість включення криптовалюта до переліку своїх розрахункових інструментів - компанія шукає підрядника для проведення дослідження в цій області.

"Аерофлот" має намір провести дослідження, результати якого допоможуть оптимізувати витрати і підвищать конкурентоспроможність і операційну ефективність компанії.

Підрядник проведе аналіз російського і зарубіжного законодавства, оцінить перспективи розвитку ринку криптовалюта, а також економічний і податковий потенціали в разі включення електронних валют в перелік розрахункових інструментів авіакомпанії.

"У зв'язку з наростаючою глобальною тенденцією поширення і використання криптовалюта в світі пропонується розглянути можливість їх застосування в рамках діяльності ПАТ" Аерофлот ", - повідомляється в документі.

Згідно з офіційними даними, підсумки тендера будуть підведені 2 серпня 2017 року. Підрядник повинен буде закінчити дослідження до 10 грудня 2017 року. "Аерофлот" має намір виділити на дослідження до 24. 6 млн рублів.

Метою дослідження є оптимізація витрат "Аерофлоту", а також підвищення конкурентоспроможності та опер аціонного ефективності компанії.