Адміністратори evolution - спадкоємця Silk Road - зникли з великою сумою в BTC

Evolution Marketplace - ще один нелегальний ринок даркнета, що став спадкоємцем Silk Road і деякий час успішно розвивався. Есколько годин тому з'явилося повідомлення, що його адміністратори зникли, прихопивши з собою біткойни на суму 12 000 000 $.

Сьогодні було виявлено зникнення двох адміністраторів Evolution, відомих під ніками Verto і Kimble. Першим забив на сполох на Reddit хтось NSWGreat, який назвався одним з "модераторів" сайту. Він створив тему з промовистою назвою - EVOLUTION EXIT SCAM.

Він написав:

Я повинен бути вісником поганих новин, однак я сам був засмучений останні кілька днів. У мене є адміністративний доступ до частини бекенд, і я знаю, що адміни готувалися до втечі з усіма грошима. Протягом тижня кілька разів були виведені великі суми. Я дуже шкодую, але Verto і Kimble надули нас усіх.

NSWGreat стверджує, що у нього самого на рахунках Evolution у вигляді escrow лежали біткойни на 20 000 $, а в ніч на вівторок було серйозний конфлікт з адміністраторами. Його гроші були теж виведені.

Зараз всі сервери недоступні, в тому числі резервний сервер для працівників сайту. Тема на Reddit рясніє безліччю мальовничих нецензурних виразів. Але по факту, додати до сказаного вище вже нема чого. Залишається чекати нових фактів.

Джерело


18. 03. 2015
Tomcat_MkII