'AdEx + NEO' - різке зростання курсу токена ADX

AdEx, міжнародна децентралізована рекламна мережа, яка розробляє блокчейн інфраструктуру для ринку онлайн реклами, оголосила про те, що співпрацює з NEO - китайським блокчейном з відкритим вихідним кодом.

Раніше AdEx планувала використання ефіріум блокчейна, проте вибір компанії зупинився на тому, що пропонує NEO.

Власний токен рекламної мережі - ADX, раніше досягав декількох піків і в даний час торгується за ціною $ 0, 8, що є деяким рекордом. Обмінний курс злетів відразу ж після того, як було оголошено про партнерство двох компаній.

NEO спочатку була заснована в 2014 році під назвою Antshares. Після ребрендингу вона стала найбільшою блокчейн інфраструктурою країни. Проект стверджує, що його основна мета - сприяти появі "розумної економіки".

AdEx недавно випустила свої основні смарт контракти на ефіріуме, які будуть складати основу рекламної мережі AdEx Core.

"Ми бачимо величезний потенціал NEO, і саме тому ми прагнемо стати першим децентралізованим додатком [DApp] на основі NEO", - прокоментував Іво Георгієв, генеральний директор і засновник AdEx. "Ми дуже раді перенести ядро ​​AdEx, оскільки переконані , що це підвищить ефективність нашої рекламної мережі ".

Тепер AdEx займається і розробкою прототипу свого сервісу. Незважаючи на план випуску прототип в лютому, команда розраховує завершити роботу декількома місяцями раніше.

Тоні Дао, генеральний секретар Ради NEO, додав:

"Ми з нетерпінням очікуємо, що AdEx перемістить свою ядро ​​в систему NEO. Ми впевнені, що DApp [AdEx] допоможе нам просунути ідею розумної економіки далі, і AdEx може стати лідером в цій області ".

AdEx прагне вирішувати багато проблем, що виникають у сучасному онлайн-рекламі. Це коло проблем включає в себе шахрайство (з рекламою), проблеми конфіденційності і питання інформованої згоди.

Трохи раніше AdEx провела продаж токенов і виручила кошти в розмірі 40 тис. Ефіру.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!