Адреси bitcoin. Частина II, практика.


Адреси Bitcoin. Частина I, теорія.
Адреси Bitcoin. Частина II, практика.

У попередній частині статті ми докладно розглянули за якими правилами генерується Bitcoin адреси , тепер перейдемо до практичних занять. У цій частині ми навчимося практичним прийомам генерації адрес і закритих ключів до них за допомогою утиліти Vanitygen і інтеграції їх в існуючий гаманець.


Описані дії проводилися під Windows 7 64bit. Насамперед качаємо гаманець Bitcoin, найкраще в. zip версії. Розпаковуємо, я це зробив в корінь диска C:

C: bitcoin-0. 7. 1-win32

Створюємо в цій папці папку key, де будемо зберігати ключі. Налаштування ACL на папки на совісті користувача, рекомендую про них не забувати, якщо це бойовий гаманець. В даному випадку це був експериментальний, і налаштування прав доступу я не чіпав. Створюємо файл run. cmd з наступним змістом:

bitcoin-qt. exe -datadir = C: bitcoin-0. 7. 1-win32 key

Запускаємо run. cmd, і поки викачуються блоки, вивчимо питання створення адрес.

Vanitygen - утиліта, яка працює через командний рядок, яка здатна генерувати біткоіни адреси. Якщо вам набридли рандомний кріптоадреса, які генеруються біткоіни клієнтами, ви можете використовувати Vanitygen для створення більш персоналізованих адрес. Можна підвищити свою унікальність, коли ви говорите людині, щоб він відправив вам біткоіни на гаманець, який будь-яким чином асоціюється з вами, наприклад для сайту BTCsec. com можна зробити адресу, який починається на 1BTCSEC *. Крім того, Vanitygen може використовуватися для генерації випадкових адрес в offline.