AdChain і ConsenSys створюють платформу цифрової реклами на блокчейне

У спільній прес-релізі Лос-анджелеський стартап adChain і ConsenSys - студія децентралізованих додатків Ефіріума, заявили про підписання партнерської угоди. Сторони повідомляють про спільний проект розробки платформи інтернет-реклами, заснованої на публічному блокчейне Ефіріума.

Цифрова реклама - нездорова екосистема

Ринок реклами перебуває на підйомі. У 2016 році загальносвітові витрати на рекламу досягли 542. 55 мільярди доларів, причому частка інвестицій в цифрову рекламу істотно зросла. Тільки в США, ринок цифрової реклами склав 60 мільярдів доларів, майже третина від загального ринку в 183 мільярди. Незважаючи на триваюче зростання, індустрії цифрової реклами не вистачає безлічі ключових елементів, які забезпечують ефективність і надійність, і це обходиться галузі в мільярди доларів на рік.

Так наприклад, розрізнені дані і обмежені стандарти унеможливлюють ідентифікацію безлічі випадків шахрайського поведінки. В результаті, недобросовісні гравці використовують діри в системах і відсутність прозорості для крадіжки цінності в цифровий ланцюга поставок. В екосистемі повністю відсутня спільну мову і координація, так необхідні для боротьби з зловмисниками.

Ці проблеми ще більше поглиблюються триваючої фрагментацією в середовищі каналів продажу реклами і різних протоколів. Купівля та продаж рекламних блоків в реальному часі, при постійному збільшенні кількості нових платформ, обертається плутаниною - хто ж що купує.Каже Кен Брук (Ken Brook), засновник і генеральний директор (CEO) adChain:

"Шахрайство і неефективність в ланцюзі постачань обходяться галузі щорічно в 8. 2 мільярди доларів - і це тільки за найбільш консервативними оцінками. Розпізнати шахрайство в реальному часі надзвичайно важко.

Розкриття мережі Methbot, від діяльності якої щоденні збитки провідних продавців реклами та власників майданчиків становили 5 мільйонів доларів - тільки вершина айсберга. Це ще раз підкреслює критичну необхідність нової інфраструктури. "

Блокчейн - оптимальне рішення для боротьби з шахрайством

Технологія б окчейна здатна трансформувати цифрову рекламу. По-перше, вона забезпечує прозорість і аудит уздовж всього ланцюга поставок. Крім верифікації поставок, блокчейн виявляється єдиним розумним рішенням для формування загального набору даних і спільної мови, що користуються довірою всіх учасників.

"Технологія блокчейна - це не тільки Фінтех", - говорить засновник ConsenSys Джозеф Любін (Joseph Lubin):

Розробка смарт-контрактів для торгівлі цифровий рекламою - ідеальний варіант використання блокчейна Ефіріума. Ланцюги поставок спільно з передачею цінності дають можливість безлічі як співпрацюють, так і конкуруючих між собою учасників рекламного ринку, спільно працювати на єдиній торговельній площадці. Ось уже майже рік ми співпрацюємо з adChain, і плодом цієї співпраці стали кілька ітерацій нової рекламної платформи на Ефіріуме. Ми віримо в те, що adChain здатна дати продавцям реклами і видавцям кращі інструменти для ведення бізнесу.

Брук додав: Вклад ConsenSys - їх неоціненний досвід в реалізації протоколів платформи і додатків на смарт-контрактах.Це ідеальний партнер, який допомагає бізнесу цифрової реклами стати частиною крипто-спільноти.

AdChain проводить серію навчальних мітапов Xlabs, які допомагають фахівцям в області цифрової реклами освоїтися з новою платформою. Крім того, розробники отримують доступ до API і наборам інструментів для розробки додатків Dapps.