AdBTC. top - відгуки на кріптовалютний букс. Чи варто працювати?

Всім доброго часу доби, в цій статті мова піде про такий цікавий сервіс як AdBTC.

AdBTC - це кріптовалютний букс, тобто сервіс який платить за виконання різних дій, наприклад, перегляд рекламних сайтів, виконання якихось простих завдань в інтернеті і т. Д. І напевно ви знаєте, що буксов просто величезна безліч - так чому ж так цікавий цей? А тим, що він платить в біткоіни, тому AdBTC - це відмінний спосіб швидко заробити собі трохи криптовалюта без особливих зусиль! А тепер давайте про все по порядку:

Зміст:

 • Огляд AdBTC
 • AdBTC - реєстрація?
 • Як працювати на AdBTC
 • AdBTC як вивести
 • AdBTC відгуки користувачів

Огляд AdBTC


Як я вже писав вище - основна перевага цього букса в тому, що він виплачує зарботок в біткоіни, що привернуло до нього велику увагу і за рахунок чого він набрав дуже велику кількість користувачів , на момент написання статті на цьому буксе вже зареєстровано більше 700 тисяч користувачів і близько 40 тисяч користувачів постійно онлайн - а це дуже хороші показники для подібних сервісів.

Чим більше користувачів у подібних сервісів, тим більше там рекламодавців, а чим більше рекламодавців тим більше можна заробити, тому якщо ви хочете почати заробляти біткоіни, але не знаєте який сервіс вибрати, то раджу вам спробувати саме AdBTC, т. К. швидше за все саме тут ваш заробіток буде максимальним.

AdBTC - як зареєструватися


Щоб почати роботу з сервісом насамперед потрібно звичайно ж зареєструватися:

1) Для цього перейдіть за посиланням - реєстрація в AdBTC.

2) Натисніть на велику кнопку реєстрація по середині екрана:

3) Заповніть поля для реєстрації: Поштова адреса, Номер гаманця і Пароль (пароль повинен бути більше 8 символів):

як працювати на AdBTC


Після реєстрації ви потрапите в свій аккаунт і для вас стануть доступні різні способи заробітку їх кілька:

 • Звичайний серфінг - ви відкриваєте сайт рекламодавця і повинні знаходиться на ньому поки не закінчиться зворотний звіт часу таймера. Сайти дивитися не обов'язково, можна згорнути вікно і займатися своїми справами.
 • Автосерфінг - той же перегляд сайтів, тільки в повністю автоматичному режимі. Можна згорнути вікно перегляду і займатися своїми справами.
 • Серфінг з обов'язковим переглядом сайтів - той же перегляд сайтів, тільки в цьому режимі не можна згортати вікно з сайтом рекламодавця і потрібно обов'язково його дивитися поки йде таймер.

Щоб приступити до будь-якого з цих способів заробітку просто натисніть на відповідну кнопку в акаунті:

Так само не варто забувати, що заробити можна просто залучаючи нових людей на цей сервіс використовуючи свою реферальне посилання - ви будете отримувати 7. 5% від заробітку запрошених вами партнерів.

А ще на сервісі реалізовано ринок рефералів і ви можете "продати" своїх рефералів іншим користувачам, на чому так же можна додатково заробити.

Виведення грошей з AdBTC:


Кнопка "Вивести" варто найпершої в меню в ваш обліковий запис зліва. Вивести зароблені гроші в системі можна кількома способами:

 • Прямий переклад на гаманець - зароблені вами Сатоши будуть вислані вам прямо на біткоіни гаманець.Комісія при цьому буде 0. 001 BTC , що досить багато і для багатьох займе досить багато часу, щоб накопичити таку суму.
 • Висновок на FaucetHub - кошти будуть виведені на ваш рахунок на сервісі FaucetHub, а звідти ви вже зможете вивести їх на свій біткоіни-гаманець. Мінімальна сума виплати - 0. 0001 BTC . Інструкцію по роботі з сервісом можете прочитати за посиланням - як працювати з FaucetHub.
 • Висновок на Payeer - так само ви можете вказати в профілі Payeer гаманець і виводити накопичилися Сатоши туди. Мінімалка так само 0. 0001 BTC , при виведенні накопичені Сатоши будуть обмінені на долари по курсу.

Мій відгук про роботу з AdBTC


За кілька місяців моєї роботи з сайтом у мене ніколи не виникало з ним проблем - сама робота досить проста, до того ж можна займатися своїми справами, поки переглядаєш рекламні сайти. Виплати так само приходять стабільно, зазвичай заявка на висновок виконується не довше двох діб. Якщо у вас були якісь проблеми з сервісом, то обов'язково напишіть свої відгуки в коментарях нижче.

Так само хочеться відразу попередити, що як і на будь-яких інших буксах заробіток тут не особливо великий і швидше підходить новачкам, але все ж зібрати трохи Сатоши тут можна, до того ж якщо біткоіни і далі буде рости в ціні, то зібрані Сатоши можуть непогано подорожчати:)

Тому всім рекомендую цей сервіс і якщо ви ще не зареєстровані, то приєднуйтеся - реєстрація в AdBTC.

На цьому все - якщо у вас залишилися якісь питання по роботі з цим сайтом, то задавайте їх у коментарях.