Адам Бек: blockstream не володіє ніякими патентами на SegWit

Генеральний директор Blockstream спростував заяву засновника Піратської партії Швеції (Swedish Pirate Party) Рікарда Фальквінге (Rick Falkvinge) про те, що "компанія має патенти на SegWit".

Фальквінге: підтримка SegWit компанією Blockstream заснована на патентних інтересах

Адам Бек опублікував відповідь на звинувачення Фальквінге в Твіттері, заявивши, що Blockstream "не має ніяких патентів, патентних заявок, попередніх заявок на патент або чогось подібного, пов'язаного з SegWit ".

Фальквінге, що є прихильником збільшення розміру блоків, яке пропонує Bitcoin Unlimited, в понеділок опублікував запис на своєму сайті, в якій стверджується, що підтримка SegWit компанією Blockstream - в її власних інтересах.

"Грунтуючись на поведінці Blockstream в співтоваристві біткоіни, я абсолютно впевнений, що існує певний зв'язок між патентами на SegWit і Blockstream, і / або її засновниками, і що рано чи пізно компанія використовує це у своїх цілях".

Фальквінге звинувачує Blockstream в нечесній грі

Фальквінге звинувачує Blockstream в "класичному зміщенні цілей", а також ставить компанії поведінку, яке "має сенс" тільки в патентній битві.

"Грунтуючись на поведінці Blockstream я можу абсолютно точно сказати, що стикався з подібними діями в минулому багато разів і завжди вони говорили про те, що є приховані причини для такої поведінки. В таких випадках, у людей є два плани дій - один офіційний, а другий - для прихованих мотивів ".

Схоже, що різкий відповідь Бека в Твіттері став наслідком коментарів Грега Максвелла (Greg Maxwell), розробника Core, залишених раніше на Reddit.

"Як і при розробці інших основних нововведень, розробники біткоіни ретельно стежили за тим, щоб не створювати патентних ускладнень. SegWit став широкомасштабним співпрацею багатьох членів спільноти, що включають в себе серед інших і тих, хто працює в Blockstream", - пише він . "більш того - уявлення SegWit відбулося більше року тому, ми не могли б зараз подати патентну заявку при всьому бажанні".

Максвелл також акцентував увагу на тому, що Фальквінге вже робив подібні заяви в минулому.

"Коротше кажучи, заяви Ріка Фальквінге недостойні і не підтверджуються нічим, крім його домислів, які вже були розвінчано раніше", - додав він.

Конфлікт ідеалів?

Фальквінге раніше висловлював надзвичайно оптимістичний прогноз щодо біткоіни - в лютому цього року він передбачив, що криптовалюта займе 10% ринку іноземної валюти.

У своєму записі про Blockstream він провів чітку межу між класичним духом біткоіни і ідеями компанії.

"Власники Blockstream - класичні фінансові інститути ... які можуть втратити все, в тому випадку, якщо криптовалюта продовжить свій розвиток", - пише він.

"Висновок очевидний - постійний зсув цілей Blockstream має під собою бажання власників компанії заволодіти біткоіни за допомогою патентів".