Активація segWit в Litecoin пройшла успішно

Останні кілька днів були дуже хвилюючими для спільноти Litecoin. Після декількох тижнів очікування, активація SegWit в Лайткоіне нарешті відбулася. Ціна LTC почала різко падати протягом останніх декількох годин перед активацією, але на даний момент незрозуміло, що насправді відбувається - спроба маніпулювання курсом або закриття довгих позицій на тлі совершившегося події. Всього курс LTC за кілька годин втратив близько 15%, але тенденція може змінитися в будь-який момент.

Хоча кілька дрібних альткойнов вже успішно впровадили SegWit в своїй мережі за останні кілька тижнів, Лайткоін став першою великою криптовалюта, яка змогла зробити це за допомогою дійсного консенсусу Майнер (в останньому періоді голосування підтримка SegWit перевищила 95% ). В цьому відношенні він має конкурентну перевагу перед своїм старшим братом - біткоіни. Однак, у Лайткоіна ніколи не було повних блоків і супутніх проблем в мережі. Проте, поліпшення відмовостійкості транзакцій завжди вітається, особливо в той час, коли в криптовалюта в цілому "перетікає" більше грошей.

В останні дні перед успішної активацією SegWit, ціна Лайткоіна почала зростати експоненціально. Багато хто вважає, що цієї "накачування" не повинно було бути, оскільки всі знали, що SegWit має використовуватися протягом певного періоду часу, по суті були відомі точний день і годину цієї події.

В кріптовалютном світі в подібній ситуації різке збільшення ціни часто зустрічається з фіксацією прибутку.Схоже, те ж саме відбувається з Лайткоіном прямо зараз, так як його ціна ненадовго зросла до 35-40 доларів, проте на момент публікації вона знизилася до 31-33 $. Поки неясно, в який бік піде подальша зміна цін. Зараз ринок, схоже, входить в фазу стабілізації.