Поглинання по-аргентинськи: bitPagos купив біржу Unisend

Латиноамериканський процесор криптовалюта BitPagos в рамках розширення власної платформи в Аргентині придбав аргентинську біткоіни біржу Unisend. Вартість покупки не оголошувалася. Ця угода укладена для запуску нової платформи Gravel від BitPagos. Платформа покликана збільшити поінформованість про Bitcoin серед аргентинців, а також спростити здійснення фінансових операцій.

біткоіни біржа Unisend була першою в Аргентині, яка розпочала роботу за загальноприйнятою схемою з книгою замовлень. На відміну від інших місцевих обмінників, Unisend з'єднувала покупця і продавця безпосередньо. Її платформа підтримувала роботу з аргентинським песо і BTC.

Таким чином, користувачі могли здійснювати обмінні транзакції між цими валютами. Це виявилося дуже до речі, так як аргентинський уряд веде досить жорстку політику на захист національної валюти.

Не дивно, що платформа Unisend привернула увагу такої компанії, як BitPagos. Нове придбання допоможе BitPagos в найкоротші терміни розширити свій бізнес. Якщо все піде за планом, обсяг оброблюваних платежів зросте до загальної суми в 1 мільйон доларів США на місяць.

Представник BitPagos розповів в блозі:

BitPagos планує інтегрувати свої послуги в платформу від Unisend, що допоможе збільшити кількість оброблюваних транзакцій біткоіни, а також буде сприяти розвитку мережі біткоіни в Аргентині і у всій Латинській Америці.