Accenture провела дослідження з використання криптовалюта

Доповідь Accenture - компанії, що проводить технологічні дослідження, показав дивовижні цифри про прийняття Bitcoin "поколінням нового тисячоліття" - у віці від 18 до 34 років і високим рівнем доходів, а також їх загальне ставлення до криптовалюта.

В дослідженні 2014 Survey Споживчі платежі Північної Америки про виявлення платіжних переваг, взяли участь понад 4000 громадян США, в результаті з'ясувалося, що вісім відсотків учасників вже використовують цифрові гроші .
Також, згідно зі звітом, "цифрова валюта вже сьогодні практично є реальністю для споживачів, її використання до кінця десятиліття буде рости".

  • 13% респондентів повідомили, що вони вже використовують цифрові гроші щодня
  • 18% опитаних, відповіли, що, швидше за все, будуть приймати Bitcoin до 2020 року. Це означає, що молоді і заможні споживачі можуть підштовхнути біткойн до масового застосування. Ентузіазм до прийняття криптовалюта цими споживачами можна ігнорувати.
  • 26% - будуть використовувати BTC в світле майбутнє.

"Молодь і респонденти з високим рівнем доходу першими візьмуть нововведення і потенційно готові до таких платежів", - йдеться в дослідженні.

Заможні споживачі також показали високий рівень прийняття Bitcoin:

  • 19% з них вже застосовують цифрові валюти
  • 32% будуть використовувати їх до 2020 року.

"Не дивлячись на прогнозоване зростання використання цифрових валют в найближчі роки, стоїть завдання з інформування споживачів, особливо, людей у ​​віці 35 років і старше", - йдеться в доповіді, "основний аргумент поточних користувачів до прийняття (криптовалюта) - захист особистості через анонімність угод ".

Ця точка зору говорить про те, що можна створити інтерес до криптовалюта, кажучи про безпеку і конфіденційності.

Висновки:

"Споживачі, які повідомили, що не зацікавлені у використанні цифрових валют, найбільш часто вказують на брак інформації і переконання в тому, що їх незручно використовувати", наголошується в доповіді, - "для прийняття і популярності цифрових валют споживачі повинні бути більш поінформованими, бути впевненими в її надійності та зручності ".

Висновки дослідження показують, що звички споживачів змінюються зі швидкістю блискавки. Згідно з доповіддю, люди у всьому світі "в майбутньому будуть платити по-різному, але будуть цінувати зручність, конфіденційність і безпеку".

Висновок - "платіжна індустрія повинна зробити вибір", звучить як попередження для банківської галузі.

Джерело

Матеріал надала: Тетяна Чебикіна