Тисяча в цьому році: китайці зачепилися за бар'єр

Наближається довгоочікуваний момент, якого ентузіасти біткоіни чекали майже три роки. Під час вчорашнього ралі на китайських біржах курс біткоіни досяг позначки в 1 000 доларів, і на короткий час навіть перевищив його - в перерахунку юаня на долар за офіційним курсом. Це сталося спочатку на біржі OKcoin, і потім на Huobi. Піки курсу рівні 7007 і 7001 CNY, при 6. 9547 $ / CNY, тобто 1007 і 1006 доларів відповідно.

На доларових торгах курс теж не збирається відставати, досягнувши на максимумах 980 доларів на OKcoin, і 983 на Bitfinex. На даний момент ціна скорегувалась в середньому до 960 доларів.

Основні причини того, що відбувається традиційні - подальша девальвація юаня, крім того досить сильний вплив зробила проведена зовсім недавно демонетизація в Індії.

Аналітики показали, що торги в біткоіни досягли рекордно високих обсягів минулого тижня, що в кінцевому підсумку призвело до цінового ралі і штовхнуло ціну вгору більш ніж на 20%. Можна припустити, що китайські інвестори очікують подальшої девальвації юаня і посилення контролю за рухом капіталу, викликаного підвищенням ставок ФРС і відтоком грошових коштів, збільшуються в міру наближення Нового року.

зокрема, китайська кріптовалютная біржа BTCC показала 24-годинний обсяг в 1. 9 мільйона біткоіни.

Тисяча до Нового року?

Виходячи з цієї тенденції і цінового ралі, цілком ймовірно, що ціна біткоіни перевищить $ 1 000 до Нового року не тільки в Китаї.

Питання в тому, наскільки серйозна почалася зараз корекція і відновиться рух вгору в що залишилися дві доби.Традиційно на Різдво і Новий рік відбувається спад ділової активності і курс валют падає, але при вигляді цього ралі відразу стає зрозуміло, хто саме є локомотивом руху ціни біткоіни. У Китаї зараз немає свят і це добре видно на графіку.

На минулому тижні були показані рекордні обсяги в торгівлі криптовалюта. Китай досяг максимального значення за обсягами в біткоіни, так як інвестори почали панікувати і терміново скуповувати криптовалюта на тлі найсильнішого цінового ралі. Проте, різке збільшення обсягів торгів свідчить про те, що девальвація юаня стала добре передбачуваною в короткостроковій перспективі.