Подібна localBitcoins платформа для вантажоперевізників - Fleet

Вантажні перевезення є життєво важливою частиною нашої глобальної економіки. У багатьох випадках без доставки на судні неможливо обійтися. Проте, при доставці вантажу ми як і раніше покладаємося на централізовані компанії і послуги. Але, якщо ідея технологічного стартапу Fleet отримає продовження, ми побачимо повну децентралізацію експедиторського бізнесу.

Більшість людей не знають, що міжнародне перевезення вантажу може перетворитися на кошмар. Це справедливо як для тих, хто відправляє і отримує товар, так і для компаній, які займаються доставкою вантажів. Така не дуже складне завдання в побуті, як переміщення упаковки з одного місця на інше, стає досить стомлюючої при переміщенні між континентами. Особливо це справедливо для вантажів невеликого розміру.

Щоб ще гірше, міжнародна доставка вантажів є дуже дорогою справою. Якщо ви збираєтеся працювати в області середнього бізнесу, то скоро дізнаєтеся, наскільки багато вашого бюджету буде йти на доставку товару по морю. Причина цього досить проста: більшість експедиторів заряджають обурливо великі збори, з яких оплачують послуги брокерів і складів. При цьому, рахунок для клієнта залишається великим.

Fleet намагається струсити індустрію доставки вантажів, пропонуючи платформу з рейтингами і оглядами перевізників, яка тут же дозволяє бронювання і оплату. Більш ніж 6000 експедиторів знаходяться в списку, і вантажовідправники можуть легко впорядкувати ці списки.Є сортування по ціні, рейтингу, порту відвантаження, місця призначення. Бронювання і оплата стануть доступні в кінці 2015 року, вони будуть схожі на Expedia і Kayak.

Засновник Fleet, Макс Блок, сказав ЗМІ наступне:

Якщо вантажовідправник має невдалий досвід з експедитором, єдине місце, вони куди вони можуть піти: спробувати знайти нового через Google. Ми трохи видозмінили свою первісну ідею: дати споживачеві прямий доступ до послуги. Замість цього, ми хочемо, зосередитися на технології оперативного виконання замовлень для експедиторів.

Децентралізація доставки попутних вантажів

Fleet є однією з областей, готових приєднатися до революції децентралізації. Їх пропозиція цінно і в тому сенсі, що пошуки через єдину платформу допоможуть поєднати розрізнені зусилля декількох компаній. Замість того щоб дотримуватися кількох варіантів, Fleet дасть своїм користувачам кілька тисяч варіантів для вибору. Все це, в свою чергу, на користь всіх сторін-учасниць, а також споживача.

І хто знає, може бути, коли-небудь технологія blockchain дійде до того, що ми зможемо відстежувати кожен вантажний корабель в довільний момент часу.

Джерело

11. 07. 2015


Матеріал надав: Artifex