Торговий центр в Південній Кореї заборонив Майнінг в своїх приміщеннях

останнім часом в Південній Кореї почастішали випадки оренди приміщень в торгових центрах для Майнінг криптовалюта. Один з таких ТЦ - Yongsan Electronics Market - виявив, що деякі приміщення, які здавалися в оренду комп'ютерних магазинах, використовуються в якості майнінгових ферм. ТЦ офіційно заборонив видобуток криптовалюта, коли з'ясував, що деякі орендарі використовували його електрику для видобутку біткойнов і ефіру.

В якості основної причини відмови ТЦ вказав витрати на електрику, яке споживали деякі магазини, прибудований обладнання для Майнінг на території ТЦ. За словами співробітників Yongsan Electronics Market, вони побоювалися пожежі, оскільки діяльність Майнер відбилася навіть на роботі кондиціонерів.

Як передає місцеве видання Korea Economic Daily, власники комп'ютерних магазинів і продавці пред'явили офіційну скаргу керівництву Yongsan Electronics Market і висловили свої побоювання з приводу перегріву комп'ютерів, які можуть стати причиною пожежі, оскільки температура в приміщенні підвищилася.

Керівництво ТЦ намір розподілити вартість витрат на електроенергію, яка споживається Майнер:

"Майнер витрачають дуже багато електроенергії. Якщо її споживання досягне якогось межі, то витрати різко виростуть, і їх доведеться покривати всім продавцям та магазинах комп'ютерної та побутової техніки. Також, внаслідок Майнінг припинили нормально функціонувати кондиціонери, на що деякі з орендарів подали офіційні скарги ".