Огляд курсу біткоіни - Затишшя перед бурею? (16. 05. 2016)

Закріплення ціни біткоіни вище рівня $ 455 в черговий раз привело до верхньої межі проторгувалася діапазону. Обсяги торгів при цьому знижуються, демонструючи нерішучість панує на ринку (на момент написання статті курс $ 457 ).

За минулі два тижні сформувався локальний діапазон обмежений підтримкою $ 448 і опором $ 460 , в межах якого консолідується ціна біткоіни.

У поточній ситуації основними орієнтирами є межі цього локального діапазону. Впевнене закріплення ціни вище або нижче дасть сильний сигнал ринку для подальшого руху.

Ethereum

13 травня ціна ефіру спробувала закріпитися вище рівня опору 0, 023 BTC , після чого вона консолідується на рівні 0, 022 BTC з мінімальними обсягами торгів.

З великою ймовірністю найближчим часом рівень 0, 023 BTC буде повторно протестований на міцність. При закріпленні ціни вище, короткостроковою метою буде наступний опір на рівні 0, 026 BTC . Підтримкою виступають локальний рівень 0, 022 BTC і глобальний рівень 0, 02 BTC .

Litecoin

Після тривалої консолідації ціни, лайткоін в поточному місяці продемонстрував перші ознаки зростання. Закріплення ціни вище глобального рівня $ 4 відкриває можливість для подальше зростання до наступного опору на рівні $ 5 .

Локальним опором є максимум цього року $ 4, 3 , а підтримкою виступає колишнє опір на рівні $ 4 .

Приєднуйтесь до нашого чату в Slack, де обговорення торгів ведеться в режимі 24/7 серед більш ніж 600 користувачів.

Вдалих торгів!

Огляд відображає суб'єктивну позицію аналітиків coinspot c урахуванням особистого стилю торгівлі. Торговельні операції з криптовалюта носять підвищені ризики зважаючи на особливості ринку. Редакція не несе відповідальності за ваші торгові рішення і рекомендує торгувати тільки на ті кошти, втрата яких не буде критичною.