Житель Владивостока розплатився в перукарні криптовалюта

Відвідувач барбершопа Firma у Владивостоці витратив 0. 00659651 BTC (близько 1000 рублів) в якості розрахунку за послуги. Офіційно стрижка була оформлена як подарунок клієнту, оскільки офіційно на території Росії всі розрахунки повинні проводитися в рублях.

Засновники мережі барбершопов Firma Тимофій і Олена Рябцева повідомили, що компанія перша в своїй сфері на Далекому Сході оголосила про можливість оплати біткойнов, пояснивши нововведення популярністю криптовалюта.

"Напередодні ми анонсували в своїх соціальних мережах можливість оплати біткойнов, а вже на наступний день перший клієнт підстригся і оплатив ними послугу", - розповіли вони.

За словами представників Firma, перша транзакція зайняла досить тривалий час, але клієнт залишився задоволений і стрижкою і можливістю використовувати свої "битки".

"Наша мережа барбершопов представлена ​​по всій країні, всього налічується 47 філій. Зараз розрахуватися за послугу біткойнов можливо тільки в приморській столиці, але в найближчому майбутньому інші філії мережі приєднаються до пиринговой платіжній системі".