Побіжний погляд на aMD Radeon RX VEGA 64 для Майнінг

Новий графічний процесор AMD Radeon RX VEGA 64 тепер офіційно вийшов в реліз. Були різні відомості і чутки про майнінговой продуктивності нового AMD VEGA. Нова пам'ять HBM2, використовувана в графічних процесорах AMD VEGA, є, напевно, найцікавішою частиною нової лінійки продуктів, але, на жаль, вона не дуже хороша для алгоритмів з інтенсивної пам'яттю. Звичайно, ми всі знаємо, як в AMD Polaris деякі настройки і модифікації дозволяють підвищити продуктивність для Майнінг, хоча це теж може бути досить тривалою.

Ймовірно, найважливіше, що потрібно знати про продуктивність, це хешрейт для видобутку ефіріума (ETH) і інших криптовалюта на основі алгоритму Ethash. На жаль, продуктивність Radeon RX VEGA 64 з використанням останньої версії Claymore Dual Eth Miner (поставляється офіційно з VEGA), становить близько 31-32 MHS. Значно більш висока продуктивність, про яку говорять, теоретично можлива, але ще належить перевірити, чи дійсно це так, чи це просто припущення. Шкода, що цей хешрейт досягається досить високим енергоспоживанням, і чим вище температура графічного процесора, тим нижче продуктивність.

Наприклад, при видобутку Zcash (ZEC) з використанням нового графічного процесора Radeon RX VEGA 64, хешрейт становить всього 475-480 H / с. Але невисока продуктивність в цих двох алгоритмах, навіть з пам'яттю HBM2, - не найголовніше. Найбільше в AMD Radeon RX VEGA 64 непокоїть те, що вони енергетично ненажерливі і швидко нагріваються, тому охолодження типу "7/24" може виявитися проблемою, по крайней мере, для моделі з повітряним охолодженням.Отримана продуктивність не виправдовує використовуваної потужності - і це за замовчуванням. ...

Можна заперечити, що новий Radeon RX VEGA 64 GPU 'з коробки' і з настройками запасу дозволяє прирівняти його до добре розігнаному Nvidia GTX 1070 для Майнінг ефіру і ZEC. Але VEGA від AMD робить це, споживаючи подвійну потужність. Що стосується ігор, то з точки зору продуктивності Radeon RX VEGA 64, мабуть, ближче до GTX 1080, але він також споживає більше енергії, ніж карта Nvidia.

Також належить з'ясувати, якою буде початкова доступність вироби, і яка буде його фактична ціна - з огляду на той факт, що попит з боку Майнер може виявитися невисоким. Якщо по VEGA дивитися на реальні ринкові ціни Polaris на графічні процесори, то офіційно рекомендована ціна для VEGA 64 виглядає невиправдано низькою (тому варто очікувати більш високих початкових цін). З іншого боку, Radeon RX VEGA 64 міг би поліпшити свої алгоритми для графічних процесорів, ніж покращувати їх для роботи з 'інтенсивної пам'яттю'. Опція "подвійного Майнінг" - з одним алгоритмом, який вимогливий до пам'яті, і з іншим, який вимогливий до GPU, також могла б виявитися досить привабливою альтернативою.

Хочете більше новин?

Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!