Поліцейський в США заарештований за продаж крадених Майнер bitcoin

Цікавий випадок стався кілька днів тому в американському штаті Нью-Джерсі. Офіцер поліції Вінсент Седжес (Vincent Saggese) заарештований за продаж краденого обладнання для Майнінг - KnC Neptune іншому поліцейському агенту, який працював під прикриттям.

Седжес більше 10 років працював в поліції Плейнфілд, штат Нью-Джерсі, і навіть був членом місцевого підрозділу SWAT. У рік він заробляв близько 85 000 $. Крім продажу Майнер, його також звинувачують у розкритті інформації про власника номерного знака - за 250 доларів він продав адреса і фотографію все того ж агенту поліції.

Прокурор округу Сомерсет Джеффрі Соріано (Geoffrey Soriano) сказав, що Седжес двічі зустрічався з його агентом з 29 березня по 17 квітня і домовився про продаж декількох "гарячих залозок" KnCMiner Neptune, кожну з яких в залежності від моделі пропонував за кілька сотень доларів. Прокурор не повідомила, звідки були вкрадені пристрої.

Седжеса заарештували 17 квітня, коли він передавав Майнер "покупцеві". Арешт відбувся без інцидентів і він був відпущений під особисту відповідальність. Йому пред'явлені звинувачення в професійному невідповідність і продажу краденого.

Карл Райлі, безпосередній начальник Седжеса:

Звичайно, я дуже засмучений незалежно від обставин, так само, як і всі його колеги. У п'ятницю, відразу після арешту, він був відправлений у неоплачувану відпустку, в подальшому рішення буде прийнято за результатами розслідування.

Джерело


22.04. 2015
Tomcat_MkII