Поліцейське розслідування у справі mtGox, Wikimedia Foundation приймає Bitcoin і інші новини на 1 серпня

Управління поліції Токіо запустило офіційне розслідування можливої ​​незаконної діяльності, пов'язаної із закриттям японської Bitcoin-біржі Mt. Gox.

Новина з'явилася через п'ять місяців з того моменту, як керівництво біржі оголосило про втрату 744 400 BTC (приблизно $ 350 млн.) Клієнтських коштів. "Було вирішено розпочати розслідування, так як ми прийшли до висновку, що цей випадок може бути пов'язаний зі злочинною діяльністю", - розповів Wall Street Journal представник поліцейського департаменту. Токійська поліція вважає, що приблизно 27 000 BTC було вкрадено з сайту, проте не повідомляє, як саме буде шукати винних у зникненні коштів і буде нове розслідування сфокусовано на діяльності кіберзлочинців або ж на дії співробітників біржі.

Джерело

Некомерційна організація Wikimedia Foundation тепер приймає пожертвування в Bitcoin.

Варто відзначити, що це рішення далося керівництву організації нелегко. Ще в березні цього року було оголошено, що Wikimedia Foundation розглядає в якості нового засобу пожертвувань Bitcoin. Однак, за словами директора по доходах Wikimedia Лізи Грюелл, процес обговорення був затягнутий через правову невизначеність Bitcoin. І тільки після тривалих роз'яснень про правовий статус електронних грошей фонд зміг просунутися вперед.

Згідно з повідомленням з блогу організації, процесинговим партнером Wikimedia виступить Coinbase: "Використовуючи Bitcoin-біржу Coinbase ми можемо відразу ж конвертувати Bitcoin в долари США, при цьому потрібна мінімальна технічна реалізація з нашого боку.Тепер у нас є чітке розуміння того, як юридично керувати Bitcoin ".

З боку Coinbase було оголошено, що компанія не буде стягувати комісію з платежів некомерційних організацій: "Будь-яка некомерційна організація, яка бере Bitcoin через Coinbase, зможе миттєво перевести свої пожертви з Bitcoin в долари США і отримати кошти за допомогою банківського переказу абсолютно безкоштовно" .

В даний час Wikimedia Foundation - найбільша некомерційна організація, яка бере Bitcoin. Проте деякі великі організації і фонди вже розглядають цифрову валюту як засіб пожертвування, серед них британське благодійне товариство Comic Relief. Крім того, ряд дрібніших некомерційних організацій, в тому числі Sean's Outpost і Women's Annex Foundation вже приймають Bitcoin поряд з іншими криптовалюта.

Раніше Джиммі Уельс, засновник Wikimedia Foundation, вже висловлював інтерес до цифрової валюті і навіть зібрав 10 BTC в рамках пробної компанії на своїй сторінці в Twitter.

Найвідомішим проектом Wikimedia Foundation є найбільша в світі онлайн-енциклопедія Wikipedia. Енциклопедія налічує більше 20 мільйонів статей на 282 мовах, її поповнюють понад сто тисяч добровольців.

Джерело

Новозеландський оператор Bitcoin-банкоматів Bitcoin Central припинив свою діяльність через відмову місцевих банків в наданні фінансових послуг.

Домашня сторінка Bitcoin Central говорить: "В даний час ми закриті. Щоб дізнатися причину, будь ласка, читайте текст нижче ".

"Справа в банках. На жаль, незважаючи на дотримання всіх правових норм, банки відмовилися надати нам необхідні послуги. Без цього наш бізнес в довгостроковій перспективі не зможе працювати.Проблеми в стосунках з банківським сектором загрожують і іншим власникам Bitcoin-банкоматів. Ми завбачливо вирішили закрити наш проект. Якщо у вас є бажання придбати біткойномат з усіма документами, будь ласка, зв'яжіться з нами ".

Джерело

BitPay, один з провідних процесингових центрів Bitcoin, вводить новий тарифний план, який дозволить клієнтам безкоштовно і необмежено користуватися базовими послугами компанії.

Новий тарифний план, або правильніше сказати, його відсутність, дозволяє клієнтам необмежено використовувати будь-які плагіни, API і додатки з бібліотеки BitPay. Ось що говорить виконавчий директор BitPay Тоні Галліппі (Tony Gallippi): "Нашою метою був 1 млн. Клієнтів до 2016 року. Коли ми запустили BitPay в 2011, ми бачили можливість звільнити торговців по всьому світу від комісійних зборів. Тепер, пропонуючи новий безкоштовний і необмежений тарифний план, ми даємо підприємцям ще одну причину, щоб бути в захваті від Bitcoin ". Розширені тарифні плани, які пропонують клієнтам додаткові можливості і функції, продовжать роботу з існуючими цінами.

Нове рішення компанії допоможе ще більше знизити поріг входження для нових торговців, які бажають приймати Bitcoin-платежі. Раніше основною тарифний план BitPay був доступний клієнтам з денним оборотом, що не перевищує $ 10 000 за ціною в $ 30 за 30 днів.

Варто відзначити, що головний конкурент BitPay, торгова платформа з Сан-Франциско Coinbase, орієнтується на більш великих клієнтів і стягує комісію в 1% за переклад Bitcoin в USD у компаній, чий оборот вже склав більше $ 1 млн. Серед клієнтів Coinbase такі гіганти як Dell, Dish Network, Expedia і 1-800-Flowers. Однак в мережі BitPay вже більше 35, 000 торговців різної величини, в тому числі WordPress, Virgin Galactic, TigerDirect, Newegg і платформа електронної комерції Shopify.

Джерело

Матеріал надав: Xarper