Фотозвіт з відкриття кріптокальянной з музеєм Майнінг і обмінником

23 лютого в Москві пройшла зустріч ентузіастів в досить цікавому місці, яке поєднує в собі бар-кальян, музей Майнінг, біткоіни банкомат і оффлайн обмінник криптовалюта. Побачити все на власні очі можна прийшовши за адресою Москва, м. Китай-місто, малий Златоустінскій провулок д. 3 ст. 3., і зателефонувавши в дзвінок з написом "Garage lounge". Викладаємо повний фотозвіт про захід.

Практично з самого входу відкривається вид на музей Майнінг, де зібрані зразки ASIC Майнер від різних виробників і різних поколінь:

Наступне, що кидається в очі, це біткоіни банкомати. Так, він не один, їх відразу два!

В самому залі можна розташуватися на зручних диванах і, замовивши чай або інший напій до смаку, подивитися ролики з проектора або поспостерігати за курсом біткоіни на моніторах:

До програми вечора організатори включили кілька розіграшів, в якості призів виступали сувенірні монети і чеки з ключами біткоіни:

Тим часом представники сервісів, які давно вже знають один одного особисто, спілкувалися про наболіле, ділилися планами і цікавими історіями зі свого практики. Досвідчені фахівці відповідали на питання новачків, адже навіть як використовувати коди з виграних призів для поповнення далеко не так очевидно для тих, хто познайомився з криптовалюта вперше на заході.

Одним з переможців виявився заступник гендиректора футбольного клубу "Анжі" Ельдар Ісаєв.Він прокоментував цю подію так: "Скоро за біткоіни будемо купувати футболістів!"

Якщо ж вийти з кальянної і спуститися в напівпідвал справа, то в коридорі за дверима з табличкою "Bitcoin Keep Key" можна знайти оффлайн обмінник. Обміном займається широко відомий у вузьких колах MaRSe, там же можна купити і сам Keep Key.

Сталеві двері, відеоспостереження і бронестекла тут сусідять зі стелажами з книгами про криптовалюта, сувенірними монетами і апаратним гаманцем Keep Key, що обертається на магнітній підставці в повітрі:

Якщо раніше при згадки біткоіни недосвідчених люди чато ставили запитання на кшталт "А це хіба не заборонено? ", то зараз, після значного потепління органів влади до кріптотехнологіям, все частіше відкриваються оффлайн точки і різні сервіси, що працюють з біткоіни. Приємно, що серед них зустрічаються не тільки комерційні проекти, а й навчальні або просто пізнавальні, типу музею історії Майнінг, де можна вживу подивитися на екземпляри, про які кілька років тому велика частина Майнер могла тільки мріяти. Зараз же це не більше ніж музейні експонати, але як і раніше викликають інтерес і думки типу "Ех, мені б цю машинку року три назад!".

Дякую за увагу і до зустрічі на нових заходах!