Вийшов новий гаманець dASH Core v12


Розробники криптовалюта Dash (колишній Darkcoin) опублікували давно очікуваний реліз 12-й версії гаманця Dash Core на базі Bitcoin Core v0. 10 (поточна версія офіційного гаманця біткоіни - v0. 11).

В цьому релізі з'явилися деякі затребувані суспільством функції: децентралізована система бюджетування і відключення референсной Ноди. Розробники говорять, що це найбільший реліз за час існування Dash.

Dash v12 став найбільш опрацьованим і методично протестованим релізом за всю історію Dash. Добровольці почали допомагати основній команді програмістів управляти розробкою і тестуванням цього релізу ще задовго до старту публічного тестування, яке почався 12 червня 2015 року. Новий код не може бути повністю позбавлений від помилок, але V12 повинен стати найстабільнішим релізом з усіх, випущених на поточний момент.

Короткий список змін, в новій версії:

  • Перехід на базовий код Bitcoin Core версії 0. 10
  • Реалізована децентралізована система бюджетування і можливість фінансування проектів Dash безпосередньо за рахунок частини винагороди від здобутих блоків .
  • Запроваджено нову систему виплат Мастернодам, з децентралізованим консенсусом. Це дозволить відмовитися від використання референсной Ноди, потрібної раніше для координації справедливих виплат операторам Мастернод.
  • Нова стратегія синхронізації виплат, визначення переможців та бюджетування для Мастернод.
  • Система ранжирування Мастернод, яка не залежить від платформи.
  • Система пінгів, синхронізації і визначення переможців для Мастернод тепер використовує систему інвентаризації повідомлень.
  • Індексація транзакцій тепер задіяна за замовчуванням для всіх клієнтів.
  • Покращена реалізація обробки блоків в ході Миттєвих транзакцій (IX) за рахунок пошуку і видалення некоректних блоків.
  • Відсоток успішних IX транзакцій виріс практично до 100% і блокування транзакцій тепер виконується більш надійним способом.

Кому і як потрібно оновитися?

Оновити програму-гаманець до останньої версії потрібно всім користувачам якомога швидше, якщо точно - до 5 вересня, для вашого ж блага. Після цієї дати всі ті, хто продовжить використовувати стару версію гаманця, опиняться поза коректної ланцюжка блоків. * Це вам не децентралізований Bitcoin * .

Гаманець DASH-QT: В процесі оновлення гаманця потрібно виконати переіндексацію (reindex) блокчейна. Щоб це зробити, запустіть програму-гаманець з опцією '-reindex' в командному рядку або створіть ярлик на ваш гаманець і додайте "-reindex" до рядка виклику програми - за допомогою клацання правою кнопкою миші на ярлику і вибору меню "Властивості".

Демон : для поновлення демона перезапустіть процес з прапором -reindex

У версії 12 автоматична індексація транзакцій задіяна за замовчуванням. Це дозволить вашому клієнтові отримувати інформацію про будь-якої транзакції в блокчейне, що в основному використовується в Darksend і в децентралізованої системи бюджетування. * У всіх інших криптовалюта ця функція присутня з версії Bitcoin 0. 1 * .

Що таке Децентралізована система бюджетування?

В таких проектах, як Dash, фінансування є загальновизнаною проблемою. Навіть біткоіни після дискредитації Bitcoin Foundation часто відчуває труднощі з отриманням фінансування і змушений залежати виключно від пожертвувань.Ми плануємо виправити цю ситуацію 100% децентралізованим і стійким способом. У біткоіни і більшості криптовалюта 100% нагороди за нові блоки дістається Майнер. У той час, як Майнінг є важливим компонентом системи, що забезпечує безпеку транзакцій, він все-таки не є єдиним достатнім компонентом збалансованої мережі. * Правда, недавні проблеми в мережі Bitcoin ніяк не пов'язані з цим твердженням . *

Ми виходимо з того, що нагорода за блок спочатку належить самій мережі і повинна бути використана для підтримки більш ніж одного з цілого ряду важливих складових сталого функціонування мережі. Розробники, Майнер, оператори мастернод, юридична підтримка, маркетинг, підтримка Мерчант - всі ці компоненти важливі для сталого функціонування повноцінного проекту і розвитку екосистеми, і всі вони вимагають належного фінансування. З Dash тепер кожен може безпосередньо запропонувати спільноті свою ініціативу, спрямовану на розвиток проекту. Оператори Мастернод ( які по суті є розподіленими власниками мережі ), * якщо захочуть *, проголосують за кращі пропозиції. Узгоджені бюджети потім будуть виплачені виконавцям тим же способом, яким отримують винагороду Майнер - безпосередньо з блокчейна. Згідно з нашим початковим задумом, затвердженим голосуванням (мастернод) в травні 2015 р. , Ми поступово переспрямуємо частина нагороди за нові блоки - відсоток буде наростати аж до лютого 2016р. і в підсумку забезпечить бюджет близько 8000 DASH в місяць, призначених для фінансування цих пропозицій.

Напуття від Евана Даффилд

Я чекаю ваших відгуків і пропозицій про новий функціонал.Останні місяці були дуже напруженими і плідними, і я хочу подякувати всім хто допомагав працювати над цим проектом, підтримав тестування і пропонував свої ідеї. Спільнота Dash зараз організовано і професійно як ніколи раніше, завдяки величезній самовіддачі його учасників.

Наступні 6 місяців стануть для нас новим випробуванням, але я радий бачити, що тепер ми підготовлені до них краще, ніж будь-коли, маючи тепер у своєму арсеналі працюють системи децентралізованого управління і фінансування. Я сподіваюся, що всі ви, так само як і я, натхнені майбутніми Dash. Насолоджуйтесь релізом V12!

* - коментарі від редактора

Оригінал прес-релізу команди DASH ви можете прочитати за посиланням нижче.