Нова платіжна система від google - Android Pay - буде підтримувати платежі в Bitcoin

Інтернет-гігант Google на нещодавньому щорічному заході Google I / O представив флагманську платіжну платформу Android Pay. Очікується, що новий платіжний сервіс буде корисний не тільки традиційним користувачам і підприємцям, а й представникам кріптовалютного спільноти.

В заяві Google містяться факти, обнадійливі Bitcoin-ентузіастів:

Android Pay об'єднує мобільні пристрої, платіжні мережі, банки і роздрібних торговців, спрощуючи процес оплати товарів і послуг. Пропонуючи розробникам гнучку відкриту платформу, творці Android Pay сподіваються стимулювати розвиток мобільних платежів.

Android-Pay, планується до запуску в цьому році, буде отримувати підтримку від провідних фінансових інститутів, таких як American Express, Discover, MasterCard, VISA, Банк Америки, CapitalOne, Citi, і багато інших. Участь цих провідних галузевих фінансових організацій буде гарантувати, що особиста і фінансова інформація клієнта залишиться надійно захищена.

Android Pay буде підтримувати платежі в криптовалюта. Google вже веде переговори з основними гравцями ринку.

Ми розробили нашу платформу для роботи з будь-яким оператором цифрових валют. І ми працюємо в партнерстві з ключовими гравцями цієї галузі, включаючи Braintree, CyberSource, First Data, Stripe і Vantiv. З них Stripe і Braintree вже приймають Bitcoin платежі.

Android Pay є гнучкою, відкритою платформою, яка буде доступна для скачування з Google Play Store вже в цьому році і буде поставлятися вбудованої в Android М - наступної версії ОС Android.Платформа буде використовувати технологію безконтактних платежів NFC (near field communications), яка дозволяє користувачам підтвердити свою покупку простим піднесенням пристрою до терміналу NFC.

Додаток буде працювати в більш ніж 70 000 місць по всій території Сполучених Штатів і підтримуватися в понад 1000 додатків Android. Google також веде переговори з великими операторами в США, включаючи AT & T, T-Mobile, Verizon, щоб гарантувати, що нові телефони Android будуть поставлятися з Android Pay.

Джерело


05. 06. 2015
Матеріал надав: Alex03