Вийшла нова реалізація протоколу colored coins - "кольорових монет"

Хоча на сьогоднішній день найбільш актуальні дебати з приводу розміру блоку Bitcoin, в кріптовалютном світі розвиваються й інші напрямки.

Наприклад, співтовариство Colored coins - "кольорових монет" - останнім часом докладає зусиль, щоб зацікавити розробників використовувати Bitcoin blockchain як засіб для передачі активів. Однак, спроби об'єднати кращі з пропозицій, які тривають з кінця 2014 року, поки закінчилися без консенсусу.

В результаті, на ColoredCoins. org сьогодні анонсована нова версія протоколу "кольорових монет". Тексти програм знаходяться на Github. Розробники вважають, що це найкраща реалізація для технології, яка стає все більш і більш цікавою для банків і великих фінансових установ.

Реалізація ColoredCoins. org використовує торренти для отримання додаткової інформації, яка зберігається в метаданих монети. Вона сумісна з технологією смарт-контрактів, вимагає нуль підтверджень, замість яких застосовується один контрольний розрахунок (SPV), який відбувається прямо в гаманці.

Подальші зусилля будуть спрямовані на те, щоб створити сильні, з відкритим вихідним кодом ресурси. Проте, існуючі гравці в просторі "кольорових монет" - ChromaWay, CoinPrism і CoinSpark поки не добилися соместімості між своїми продуктами.

Сайт ColoredCoins. org включатиме в себе всі розробки, за винятком ChromaWay, які наполягали, що їх можна видалити. Також буде доступний інструмент дослідження блокчейна (block explorer), який буде відслідковувати кількість кольорових монет, що знаходяться в даний час на ринку.

Крім того, на сайті можна буде знайти багато розширеної документації по API і докладні огляди того, як розробники можуть створювати testnet адреси, випускати активи і передавати активи. За допомогою торрентів, "кольорові монети" тепер будуть в змозі обробляти складніші операції і більше даних в децентралізованої середовищі.

Детальніше про проект Colored coins

Джерело


25. 06. 2015
Матеріал надав: Artifex