Новий блокчейн hEAT привернув в ICO 900 000 доларів

Новому проекту блокчейна HEAT Ledger, який обіцяє дуже швидкі операції і можливість створення приватних блокчейнов, вдалося зібрати 900 000 доларів в криптовалюта в первинної предпродаже монет (ICO).

Воно проходило з 11 липня по 8 серпня, протягом якого мережі HEAT вдалося отримати 608. 45 BTC, 16 124. 99 ETH, 255 621 021 FIMK і 6 220 425 NXT. Сума отриманого фінансування прирівнюється до 1 632 BTC і перетворюється в 25 мільйонів токенов HEAT, які будуть поширені серед учасників ICO і акціонерів Heat Ledger Ltd на пропорційній основі.

Крім того, Heat Ledger Ltd, компанія з Гельсінкі, має намір влаштувати публічне розміщення акцій на фондовому ринку в кінці 2016 року. Нові акції компанії будуть складати 20-25 відсотків від загального числа акцій. Додаткова емісія акцій необхідна, щоб отримати від 500 тисяч до 1. 5 мільйона євро фінансування для подальшого розвитку операційної діяльності компанії. Тримачі токенов HEAT отримають знижки до 50 відсотків від ціни акцій на IPO.

Блокчейн HEAT відрізняється від інших блокчейнов тим, що дозволяє реалізувати необмежені можливості масштабування, мультіподпісі і передбачає високу швидкість транзакцій, що дозволить проводити великомасштабні IPO і краудфаундінговую діяльність через мережу HEAT.

Потенціал майбутнього використання розподіленої архітектури сервісів HEAT Ledger включають перераховані вище послуги, але не обмежуються ними. Можливе використання HEAT в якості постачальника послуг умовного депонування, поручителя, поставки цифрових товарів за умови оплати послуг і часу розкриття даних.

Крім того, за словами керівника проекту і підприємця Сванте Лехтінен, "будуть доступні для реалізації децентралізовані додатки, пропоновані Lisk, а також багато іншого".

Насправді, мережа HEAT буде сумісна з Lisk, як блокчейн на основі додатків Javascript, які надає Ліскі. Вони будуть включені в Distributed Services Architecture HEAT, щоб доповнювати функціональність Java для додатків корпоративного рівня.

криптовалюта HEAT буде офіційно запущена у вересні, тоді ж почнеться і публічна торгівля. HEAT матиме власний децентралізований кріптообменнік в рамках своєї системи.

Проте, інші біржі, як очікується, додадуть HEAT на свої платформи. Біржі, які вже підтвердили прийняття HEAT: C-CEX, Alcurex, OpenLedger, Fitcoin і FIMK AE.