Запущена нова торгова площадка bitzon

На сьогодні існує порівняно трохи торгових майданчиків, де можна купити будь-який товар за біткоіни, але це тільки питання часу. Хоча рішення, подібні OpenBazaar, мають свою привабливість, але це не найзручніший спосіб витратити біткоіни для простої людини. Чи зможе Bitzon заповнити цю прогалину, ще належить побачити, але він напевно є цікаву концепцію.

Слід зазначити, що Bitzon - не перший біткоіни стартап, орієнтований на продаж товарів онлайн. У минулому, ця концепція була випробувана вже не раз, хоча далеко не всі платформи стали успішними. Навіть такі компанії, як Purse. io, що пропонує значні знижки, виконують лише частину від запланованих обсягів.

Творці Bitzon були учасниками акселератора BBooster і залучили інвестиції від венчурного фонду Sinensis Capital.

Метою Bitzon є створення більш традиційного інтернет-магазину, в якому біткоіни буде служити єдиним методом оплати. Для деяких людей цей стартап може здатися червоною ганчіркою, оскільки біткоіни, як відомо, безповоротна криптовалюта. Той, хто приймає тільки біткоіни, виглядає підозрілим. Але не варто судити про книгу тільки по її обкладинці.

В даний час, основною метою Bitzon намічений європейський ринок. Товари можуть бути доставлені в велику кількість країн Європи - за винятком Бельгії. В цілому було створено десять різних категорій, що містять понад 9 000 товарів від невідомих до великих брендів.

Запуск платформи Bitzon запланований сьогодні в другій половині дня.Буде цікаво подивитися, чи дадуть користувачі біткоіни платформі шанс, оскільки вона не має ні відгуків, ні відповідної репутації. Наявність більшої кількості варіантів витрачати біткоіни на повсякденні потреби не можна назвати даремною затією. Крім того, в період запуску на платформі будуть діяти 10% знижки.