Погляд з камери Росса Ульбріхта

Це були складні два року для Росса Ульбріхта і його сім'ї. Він був ареснован ще в жовтні 2013 року, а вирок був оголошений і приведений у виконання навесні 2015 року. Молода людина змінив свою долю, зв'язавшись з Silk Road, і ці зміни були в гіршу сторону.

Silk Road, як пам'ятають багато читачів, був нелегальним онлайн-ринком, де продавалися різні незаконні товари та послуги: підроблені документи, наркотики, зброю. Його мати Лін перенесла серйозні ускладнення здоров'я (мабуть від стресу, пов'язаного з ситуацією). Але схоже, що найстрашніше вже позаду.

Недавня стаття у виданні The Daily Dot авторства Патрика Хауелла О'Ніла розповідає, як сім'я справляється з цією неординарною ситуацією. За словами О'Ніла, Росс, здається, пристосовується до тюремного життя краще, ніж очікувалося. Він уже читає загальноосвітні курси іншим ув'язненим, а також викладає більш складні предмети, наприклад, фізику.

Його часто переводять з однієї в'язниці в іншу, про що влада навіть не завжди відправляють повідомлення родичам. Тому, кожне наступне побачення перетворюється в квест - сім'ї доводиться постійно відстежувати ці переміщення.

Але реальна історія розгортається за межами тюремних стін. Мати Росса Лін все ще збирає фінансування в його підтримку, щоб продовжити боротьбу за перегляд справи. На сьогоднішній день, їй вдалося зібрати понад $ 433 000 для його юридичного захисту. Ще одна апеляція буде подана цього літа.

Для його сім'ї факт, що на даний момент Росс повинен провести решту життя за ґратами, схожий на судову помилку.Лін Ульбрихт каже, що "наркотики - не та причина, по якій Росс знаходиться у в'язниці. Він там, тому що був політичною загрозою, через сайту, біткойнов, Tor-а і всього цього".

І багато хто розділяє точку зору Лін. Хоча вона знаходиться в разючому контрасті з позицією Федерального уряду. Дамо слово прокурору Пріт Бхарара:

"Не робіть помилку: Ульбрихт був торговцем наркотиками і злочинним спекулянтом, який експлуатував людські слабкості і сприяв смертельних випадків, по крайней мере, для шести молодих людей."

Це безперечно, складний випадок. Багатьом здається, що Ульбріхт є низинній особистістю. Незважаючи на це, довічний вирок для нього виглядає занадто жорстоким. На жаль для Ульбріхта і його сім'ї, зараз процес завмирає і публічний інтерес до справи значно впав. До того моменту, як Росс знову зможе з'явитися в суді, він збирається вести себе тихо і стримано.

Його сім'я продовжить боротися за сина. Хто ж такий Вільям Росс Ульбрихт? Борець за свободу нового покоління або всього лише технічно підкований наркодилер? Час покаже.