Група вимагачів під ім'ям dD4BC вимагає біткойни під загрозою DDoS

Схоже, що група вимагачів біткойнов DD4BC має відношення до нової хвилі DDoS-атак проти організацій в Швейцарії, нової Зеландії та Австралії. Вони вимагають 25 BTC у вибраній жертви в обмін на відмову від атаки, що приводить до перевантаження і недоступності сайту.

Зовсім недавно DD4BC назвали 8 травня в попередженні, опублікованому швейцарською урядовою організацією Computer Emergency Response Team (GovCERT) і MELANI, національним агентством кібербезпеки.

Попередження наголошувала наступне:

В останні дні MELANI і GovCERT. ch отримали кілька запитів, пов'язаних з компаніями вимагання під загрозою DDoS, пов'язаних з DD4BC. За даними уряду Нової Зеландії, спроба вимагання починається з короткої DDoS атаки, яка продемонструє можливі наслідки несплати викупу.

DD4BC була пов'язана з минулими нападами на підприємства, пов'язані з цифровою валютою. Особливо страждають майнінговие пули.

Швейцарські інциденти

В GovCERT повідомили, що ряд організацій були порушені в результаті хвилі DDoS-атак. За даними агентства, активність DD4BC зростає, і з початку травня відбуваються все нові атаки.

Консультант пояснив:

Останнім часом ми побачили збільшення активності DD4BC в Європі. Так, на початку цього тижня DD4BC вже атакують Швейцарію.

Він порадив страждають від нападів не платити викуп, а поскаржитися в поліцію і зв'язатися з інтернет-провайдером для прийняття спільних заходів.

Нова Зеландія

Новини з Нової Зеландії з'явилися раніше на цьому тижні, коли Національний центр кібербезпеки Нової Зеландії (NCSC) випустив попередження про DDoS атаки на місцеві організації.

Було сказано, що ведеться розслідування, і агентство не вказало тих, хто відповідає за ці напади. Радник з національної безпеки при уряді Нової Зеландії Дарина Бранкінья відмовилася коментувати інцидент.

Голова некомерційної організації з кібербезпеки, Баррі Брейлі, однак, підтвердив зв'язок між вищеописаної групою і останніми DDoS-атаками в цій країні. Група випустила загрозу DdoS-атаки 7 травня.

Так, серія нападів здається пов'язана з групою під прізвиськом DD4BC - сказав Брейлі.

Історія атак

Список інцидентів, пов'язаних з DD4BC, в минулому році закінчився сумою в 100 BTC, яка була призначена за "голову" хакера після атаки на фінський обмінник і сервіс онлайн-гаманців Bitalo. Ця сума зросла до 110 BTC після вкладу пулу AntPool виробника Майнер Bitmain, які теж постраждали від атаки. Інші компанії, на які нападали в минулому році, включають BitQuick, BitBay, Expresscoin і CoinTelegraph.

Джерело


13. 05. 2015
Матеріал надав: Artifex